Wpis z mikrobloga

Z cyklu opowieści z serwisu ISP ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dawno nic nie było, ale dopiero mam chwilę żeby przysiąść i sobie wszystko powoli przypomnieć co mi gadali i spisywać to powoli. Także w miarę możliwości postaram się nadrobić zaległości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj będzie tylko jedna historia.

Historia tym razem nie zaczyna się od telefonu.

Chłopaki rano przychodzą do biura, w drzwiach czeka na nich wsunięta kartka. Na karce było kulturalnie napisane "Jest godzina 3:32 i nikt do #!$%@? nie odbiera, a ja nie mam internetu pedały!" i to by było na tyle, zero podpisu, adresu czy telefonu.

Rozłożyli się i sprawdzają i niby wszystko działa w normie. Na sekretarce zero nagrań, na komórkę też nikt nie dzwonił więc całkiem dziwna sprawa. No nic, jak nie ma dalej to pewnie zadzwoni, żeby się przypomnieć.
Dzień minął spokojnie i nikt specjalny nie dzwonił z pretensjami. Minęło kilka dni i sytuacja się powtarza - znowu czeka kartka, tym razem z niespodzianką.


Na kartce napis "Dalej nie mam tego internetu, naprawcie to #!$%@?!"
Sprawa zaczyna się robić nieciekawa bo ktoś robi to ewidentnie w nocy, a nawet nie potrafi się podpisać czy podać gdzie nie ma internetu. Ponowne sprawdzenie wszystkiego. Pani sprzątająca klnie pod nosem na czym świat stoi czyszcząc drzwi. No wszystko działa, wszystkie nadajniki i punkty kontrolne były sprawne i żadnych przerw nie stwierdzono w nocy.

Kolejnego dnia jeden przyszedł ciut wcześniej (przed 6 rano) bo chciał poogarniać zaległości na serwisie i przypadkiem chwilę później trafił się nasz kupotwórca.

Wdali się w dyskusję - podobno dosyć ostrą, wraz z groźbami ze strony kupotwórcy.

Skończyło się na tym, że doszli do wniosku, że gość jest mocno nierozgarnięty.

Bo...

Pomylił nazwę firmy - no zdarzało się już nie raz, konkurencja ma podobną nazwę.
Pomylił ulicę - też się zdarzało, konkurencja jest w bocznej ulicy kilkaset metrów dalej.
Pomylił miasto - to to było dopiero pierwszy raz, nie, nie było to miasto sąsiadujące. Różnica? Raptem 18 km.


#pracbaza #humorinformatykow #truestory #pracauisp - obserwuj po więcej
  • 10