Wpis z mikrobloga

Jak niektórzy wiedzą, odkryliśmy ostatnio karty i ogłosiliśmy, kto zagra ojca w filmie Fanatyk, traktującym o Ojcu Wędkarzu. Dla tych którzy nie wiedzą, będzie to Piotr Cyrwus.

Mamy też potwierdzonych kilku kolejnych aktorów, którzy zagrają istotne role w naszej skromnej ekranizacji. Poza tym, co zdradzę zaraz, pojawi się jeszcze kilka znanych nazwisk, ale z ujawnieniem ich musimy poczekać jeszcze chwilę - to, że jakiś aktor powiedział nam 'o #!$%@?, jaram się, wchodzę w to na 100%' nie jest jeszcze tym samym, co formalne potwierdzenie, podpisanie umowy etc. etc. Dlatego apelujemy o cierpliwość.

Część internautów zaczęła bóldupić, że roli ojca nie zagra Marian Dziędziel. Kieruję do nich pytanie - czy wy jesteście #!$%@? niespełna rozumu? Marian Dziędziel ma 70 lat. Anon, będący narratorem pasty, ma lat 22. Jest #!$%@? napisane jasno - "w swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu". Gdy do tych dwóch faktów dodamy odrobinę matematyki oraz wiedzy z zakresu tak zwanego Wychowania do Życia w Rodzinie (czy jak to się teraz nazywa w gimbazach), to wychodzi nam, że Dziędziel musiał anona spłodzić w wieku 47/48 lat. Czy jest to biologicznie prawdopodobne? Owszem. Czy jest to powszechne? Nie, a już na pewno nie w Polsce lat '90, krainie dwucyfrowego bezrobocia i braku dostępu do leczenia problemów z płodnością i potencją. Owszem, są na świecie mężczyźni, którzy spłodzili dzieci w wieku 60+, ale jedną z ważnych cech tej pasty jest, że rozgrywa się ona w tak zwanej normalnej, polskiej rodzinie. Jak czytacie scenę z walką o łódkę, to jesteście sobie w stanie ją wizualizować, bo każdy z was był setki razy na takim podwórku, na jakim się ona dzieje. O to tu #!$%@? chodzi - to wszystko ma miejsce w 'przeciętnym' środowisku.

Trzeba być #!$%@? kretynem, żeby chcieć budować cały film wokół jednego aktora, bo się go akurat lubi. Na tej zasadzie może anona niech zagra Grabowski, bo to też fajny aktor - #!$%@?, że 40 lat za stary, ale w Pitbulu dobrze grał, nie? xDD
Słusznie wyobrażacie sobie starego jako typowego janusza, a Piotr Cyrwus w tym momencie tak nie wygląda, ale aktorzy mają to do siebie, że potrafią przygotowywać się do roli. Jeżeli więc ktoś z was płacze już nad brakiem wąsów i brzucha, to może śmiało otrzeć łzy i spojrzeć z nadzieją w przyszłość, bo jedną z pierwszych kwestii jaką sam Cyrwus poruszył w rozmowach z nami, jest przygotowanie fizyczne właśnie, które zajmie kilka miesięcy.

Aha, jest bardzo prawdopodobne, że Marian Dziędziel zagra w tym filmie zajebistą rolę. Piszę 'bardzo prawdopodobne' zamiast 'pewne' tylko z przyczyn wymienionych w akapicie drugim.

Poszukujemy cały czas odtwórcy roli anona. Będziemy organizowali casting, który odbędzie się w Krakowie. Jeżeli ktoś z was jest zainteresowany (i wygląda na ok. 22 lata, a nie #!$%@? jak Andrzej Grabowski), to niech wyśle nam dzisiaj do północy maila na casting.fanatyk@gmail.com. Jak ktoś wygląda jak Andrzej Grabowski to w sumie też może wysłać maila, to go sprzedamy za gruby hajs jako sobowtóra do jakiegoś bogatego studia xD

Jak zauważyliście rzadko się tutaj udzielam, więc jak chcecie mieć info na bieżąco to uderzajcie na fejsika https://www.facebook.com/FilmFanatyk/, gdzie chłopaki postują prawie codziennie. Jak ktoś ma jakąś wiadomość, chce pomóc przy filmie czy cokolwiek, to też niech pisze tam.

Eldo,
MxD
Pobierz malcolmXD - Jak niektórzy wiedzą, odkryliśmy ostatnio karty i ogłosiliśmy, kto zagra ...
źródło: comment_L6BS3ikmuPLAPJaaP1l2g8f0ZztBE2d0.jpg
  • 91
@malcolmXD: w Twoim poprzednim wpisie, gdzie ujawniłeś się jako rzekomy autor pasty poprosiłem o pewien fragment, który nie wyciekł do "mainstreamu", a był w oryginalnej nitce na kara. Gdybyś był autorem to zapewne wiedziałbyś o co chodzi. Nie doczekałem się, więc sorry cumplu, ale jak dla mnie nie jesteś autorem tylko zwykłym przebierańcem i możesz usunąć konto.
@malcolmXD: No hej. Nie będę hejtować wyboru Cyrwusa - kampanią "mafijną" udowodnił że ma talent. Objerzałem ten filmik, co wrzuciłeś, z Cyrwusem jak daje wywiad. I to mnie zmartwiło, ale nie aktorskim przeszarżowaniem mnie występ Cyrwusa lekko dobił, ale myśl że Ty jako reżyser tego nie zauważyłeś. Bo główna praca reżysera to stary kierowanie aktorów, analiza ich aktorstwa i nakierowywanie na tory, które oddadzą w filmie odpowiednie emocje. tutaj pozwoliłeś Cyrwusowi
@SlavomirBorevich @Mikken @Perlo

Nic nie pisałem nie dlatego, że się wydygałem waszych pytań tylko dlatego, że wchodzę tutaj raz na miesiąc i mam wtedy milion tych powiadomień, których nie ogarniam, bo nigdy nie miałem zbyt wiele wspólnego z wykopem xD

Opowiem tę historię od początku...

Był to przełom listopada i grudnia 2012. Byłem wtedy prawdopodobnie w szczytowym punkcie swojego przegrywu życiowego i mieszkania nie opuściłem już z 3 miesiące, nie licząc porannych
@Mikken: Nie napisałem nigdy takiego fragmentu. Może widziałeś post jakiegoś innego anona, bo już w tamtym temacie ludzie zaczęli dopisywać swoje wariacje, a wtedy jeszcze nie było ID, więc nie dało się powiedzieć, czy postuje OP, czy jakiś inny ziomek. Potem, jak pasta się rozeszła po internetach, to oczywiście tych przeróbek i 'drugich części' powstał miliard, ale oryginał kończy się na tym, jak stary każe anonowi i matce patrzeć jak go
@malcolmXD: jak bedziesz kręcił "paste o fanatyku wedkarstwa 20 lat później" to weź Dziędziela i Grabowskiego.

Dziędziel będzie grał takiego zgrzybiałego fanatyka a Grabowski kogoś wychowanego przez niego łapiącego #!$%@? jak tylko ktoś wpomni słowo ryba (po tylu latach z fanatykiem pod jednym dachem).

Ogólnie ten krótki filmik z Cyrwusem oceniam na wielki plus. Niech tylko się tak strasznie nie drze i będzie idealnie. Powodzenia!
To będzie porażka over miliard. Już widzę te amatorskie sceny, nieudolnie wyreżyserowane i napisane. Ale tak to jest jak się troglodyci biorą za tworzenie filmów. Nie wiem jak inni, ale ja już mam przygotowaną jedyneczkę na filmwebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)