Wpis z mikrobloga

Muszę zrobić #chwalesie - od 6 tygodni jestem into #dieta pod nadzorem dietetyczki i są efekty. Powoli dołączam do #mikrokoksy :D
Przez ten czas 110 ze 122 kg, w pasie ze 114 do 105 cm. 3 razy w tygodniu siłka z małymi ciężarami i dużą liczbą powtórzeń. Serie naprzemiennie z krótkimi i intensywnymi "przerwami" na rowerek, orbitrek (psuje mi się kolano, więc nie biegam). Plan jest zejść do 100 kg i zacząć robić trochę masy mięśniowej przy utrzymaniu wagi. To już sobie sam wymyśliłem ;)
  • 23
  • Odpowiedz
@kunajk: Jak wrócę na chatę mogę wrzucić fotkę przykładowego dnia treningowego i nietreningowego. Tak to dużo pisania, a jestem na gównianej lumii i mnie trafia szlag jak jej używam.
  • Odpowiedz
@cibronka: Szczerze to wątpię byś był zadowolony ze swojej wagi przy 100kg mając 188cm. Masz bardzo dużo do zrzucenia i wydaje mi się, że to jest już na tyle sporo, że musisz zwracać uwagę na tempo odchudzania. Obawiam się, że możesz mieć problemy z wiszącą skórą jeśli będziesz zrzucał to zbyt szybko. Poza tym z tego co wiem praca nad nabieraniem masy mięśniowej jest najlepsza gdy ma się im niższy poziom
  • Odpowiedz
@chuckmls: Odnosiłem się do sytuacji OPa. Jak ważył wcześniej 122 i redukuje to zakładam, że był po prostu bardzo gruby, a nie bardzo umięśniony. Szczególnie pisząc o tym, że zaczął dietę niedawno i ćwiczy 3 razy w tygodniu z małymi ciężarami. Nie mógłby być taką górą mięśni przy takim treningu i diecie od 6 tygodni. Przy tym wzroście taka waga i dobry wygląd jest możliwe jedynie przy regularnych cyklach sterydowych, do
  • Odpowiedz