Wpis z mikrobloga

Okazuje się, że wystarczy złożyć wypowiedzenie aby z miejsca dostać podwyżkę o 80% i obietnice sowitych premii. I nie wiem co teraz robić, bo miałam iść od stycznia na staż #naukaprogramowania i dopiero po jakims czasie dobić się do tej kwoty po miesiącach ciężkiej nauki, a teraz proponują mi całkiem spoko stawkę za pracę, jakiej nie lubię, ale w której jestem dobra. I która na dodatek jest pożyteczna. I co tu teraz robić #problemypierwszegoswiata #pracbaza
  • 29
  • Odpowiedz
ale staż na początku bezpłatny to raz


@katarzynkaN: Wiesz co, jeśli bezpłatny to lepiej poszukaj płatnego. Bezpłatne w IT są dla desperatów albo nieświadomych swoich umiejętności/wartości. Serio, to nie będzie dobrze wyglądać w CV. Inna rzecz, że firmie mającej darmowych stażystów IT bym nie ufał.
  • Odpowiedz
@ludzik: to może lepiej rzeczywiście skończyć parę projektów i wtedy szukać. Zostanie bez kasy na jakiś czas mocno średnio mi się uśmiecha ale byłam gotowa na takie poświęcenie. Ale teraz namieszał mi szef w głowie...

@Hipokryta: ślub za 3 tygodnie here ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@katarzynkaN: Jeśli rąbiesz w pehapie (czy też coś więcej?) to znajdź sobie jakieś dorywcze- podepnij się do innych ludków i rób jakieś gównozadanka za parę groszy. Webmasterka ma ten plus, że jest dobra na zdalną pracę.

Podepnij się pod grupy programistyczne na FB i napisz co umiesz i co chciałabyś robić. Może ktoś przygarnie.
  • Odpowiedz
@Sidney1: pewnie tak :D od stycznia. Cieszę się, bo jednak trudno się uczyć po pracy. Zdecydowałam się na to, bo z podwyżką nie wyszło tak różowo - na razie kilka stówek brutto, a reszta w marcu z wyrównaniem od stycznia. W cuda nie wierzę
  • Odpowiedz