Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirabelki i Mirki

Chcę się poradzić odnośnie ubezpieczenia AC.

Moja Mama swoim samochodem niedawno ruszając z pod domu uderzyła w wystający element i uszkodziła zderzak (wgniecenia z lewej strony z pęknięciem, lokalny lakiernik wycenił naprawę na 600zł). Dzisiaj cofając w miejscu pracy wybiła szybę w tylnej klapie bagażnika. Ma ubezpieczenie OC+AC w Link4. Czy opłaca się całość naprawiać z ubezpieczenia?

Matula boi się utraty zniżek ale i tak ich dużo nie ma bo już raz naprawiała maskę w swoim KIA Picanto 2009r.

Na allegro klapa bagażnika 370zł i zderzak koło 400zł.

#link4 #mfind #ubezpieczenia #autocasco #motoryzacja #ac #oc
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pasiasty29:

Mysle ze lepiej bedzie za gotowke te elementy kupic / zrobic, gdyz z tego co sie ostatnio czyta to dla szkodowych klientow stawki ida bardzo wysoko w gore. Jesli straci znizki i w dodatku bedzie osoba ktora miala szkode w tym wypadku przez kilka latek bedzie miala dosyc wysokie OC/AC wiec nie warto
  • Odpowiedz
  • 1
@Pasiasty29 Mirku, podrzuć zdjęcie polisy na priv . Zobaczymy jakie tam są zakresy Waszej oferty i czy jest sens to zgłaszać. W ciemno podejrzewam, że raczej nie opłaci się przy takiej szkodzie, ale warto sprawdzić :)
PS najlepiej nas wołać po nicku to wtedy reakcja będzie znacznie szybsza :)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj @olotg

No więc wariant polisy AC to Wariant Warsztat, amortyzacja części zniesiona, opcja naprawy części alternatywne. W ciągu ostatnich 3 lat 1 szkoda AC.

Jeśli zadzwonimy na infolinię i powiemy jak wygląda sytuacja i zdecydujemy się jednak naprawić z własnych środków to czy oni i tak nie zarejestrują w systemie tej szkody i zredukują zniżki?
  • Odpowiedz