Wpis z mikrobloga

Potem się dziwi, że faceta nie może znaleźć.


@Rozpustnik: Pod koniec studiów włączy się jej tryb 'AAAA MUSZĘ ZNALEŹĆ MENŻA' i skończy się rumakowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rozpustnik: no ale weź mi przedstaw ten tok rozumowania, bo jedyne co da sie wywnioskować z tego profilu to to, że studiuje prawo i fakt tego, ze nie lubi niskich kolesi, a przez niskich rozumie poniżej 175cm.
  • Odpowiedz
@knoor_knoor: Problem w tym, że takie wymagania nijak mają się potem do życia z drugą osobą. Prawdziwe wymagania, takie jak zdolność do dialogu z mężczyzną, udany seks, zaufanie, intymność, wspólne pasje, dla wielu kobiet nie istnieją. Normalna kobieta #!$%@? się w inteligencji mężczyzny, w tym że potrafi on kobietę objąć całym sobą i czuć. Tymczasem przeciętna dupa na tinderze wrzuca swoje zdjęcie i myśli że za dupę kupi sobie miłość i
  • Odpowiedz
@Syntax: Kiedyś księżniczka oznaczało kobietę, która jest damą ma takt i dobre maniery, ale widać i ta definicja odeszła w zapomnienie.

Hmm myślę, że to jest nie tak jak piszesz. Również ja mogę powiedzieć, że przeciętny facet z tindera to jakiś burak, który nie wie, że w związku ważna jest umiejętność dialogu z kobietą, zaufanie, wspolne pasje, intymność. Nie wiem czy w ogóle zdają sobie sprawę, że kobiety mają coś takiego
  • Odpowiedz
@knoor_knoor: Poza tym kobieta gruba, to kobieta niezadbana. A facet niski, może być zajebiście męski i być w łóżku 100 razy lepszy od wysokiego... Także jest to gówno-kryterium. Znam piękne kobiety, które zwyczajnie kochają facetów często nie najprzystojniejszych, ale wiedzą co to znaczy kochać i mają naprawdę cudownych facetów.
Kobieta która jako kryterium podaje wzrost, jest najzupełniej w świecie pusta i niedojrzała. A po co jej ten wzrost u faceta? Żeby
  • Odpowiedz
@knoor_knoor: Nie lepiej po prostu wyjść z domu i dać się ponieść jakiejś romantycznej sytuacji? Co z tego że jakaś laska ma wymagania co do wzrostu i facet pewnie musi idealnie komponować się z jej karierą prawniczki? Co z tego że może ma ładne nogi, jeśli jest głupia i pusta w środku? Nie wiem czy jest, ale może być. Po rozmowie na tinderze też się tego nie wywnioskuje. A najlepszym testem
  • Odpowiedz