Wpis z mikrobloga

@be4ts: Ja wiedziałem, oczywiście nie ma opcji tego włączyć. Już tyle razy w internecie zostało to napisane żeby ich omijać. Niestety czasem trafiamy na klientów którzy już wdepli.
@be4ts @Injection: Blokować nie blokujemy, po prostu nie wspieramy tych funkcji na hostingu ;) Natomiast mogę wspomnieć, że po kolejnej aktualizacji platformy te opcje zostaną wdrożone. Kiedy to się stanie? Na pewno jeszcze nie w tym roku, ale Q1 2017 jest bardzo prawdopodobne.
@be4ts: Jest kilka powodów dla których nie udostępnialiśmy tych funkcji, wiemy natomiast że są w standardzie http i zauważamy coraz większe zapotrzebowanie. Dlatego w tym celu będziemy aktualizować platformę. I nie chodzi tutaj o szybkość, bo już nie raz pojęcie "kto pierwszy ten lepszy" zupełnie się nie sprawdziło w naszej branży. Nie mniej dzięki za sugestię, przekazałem ją do kierownika produktu jako wartą do przedyskutowania przy ustalaniu terminu wdrożenia.
@Jurigag: Przez ostatnie 17 lat zrobiliśmy masę fajnych rzeczy, między innymi udało się dobić do obsługi ponad 150 tysięcy serwerów wirtualnych. Natomiast rozumiem, co chcesz osiągnąć tym pytaniem i postaram się rozwiać Twoje wątpliwości - nasza platforma hostingu współdzielonego bazuje na autorskiej wersji silnika Apache (a konkretnie jest to IdeaWebServer). Powstała ona dlatego, aby zagwarantować wszystkim klientom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, chcieliśmy tym samym uniezależnić się od popularnych rozwiązań open source
@Kac-per: Problem został rozwiązany ponad rok temu gdy wprowadziliśmy do nowej oferty serwery WWW oparte na Apache. Każdy nowy hosting rejestrowany przez stronę wspiera te funkcje. Jeżeli masz hosting starego typu - zgłoś się do BOK, zmienimy co trzeba.