Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #ratunkupomocy #narzedzia #dom

Mirki moje, poratujcie w potrzebie. Muszę kupić myjkę ciśnieniową. Przeznaczenie domowe.
Umycie podjazdu, auta, czyszczenie elewacji, motór by umył czasem, i sąsiadowi na rowery pryskał coby gniły szybciej.
Budżet ograniczony. Doradźcie coś proszę.
Bardziej kręcą mnie myjki z bębnem na przewód ciśnieniowy.

upatrzyłem sobie taką :
http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-2200w-250bar-patio-cleaner-i6508049695.html

Będziesz Pan zadowolony ?
Pobierz Afropolon - #kiciochpyta #ratunkupomocy #narzedzia #dom

Mirki moje, poratujcie w p...
źródło: comment_xw8FLBaDrOkTrs7Cp2tk8v63az4DIpte.jpg
  • 13
@Afropolon: Jeżeli będziesz kupował myjkę to zwracaj uwagę na
1. Z jakiego materiału jest wykonana pompa ciśnieniowa
2. Jak długi jest przewód ciśnieniowy oraz zasilający
3. Jakiej mocy jest silnik
4. Jakie ciśnienie maksymalne zapewnia pompa ciśnieniowa
5. Jakie akcesoria posiada myjka ciśnieniowa (dysze płaskie, rotacyjne) czy płaska posiada regulacje ciśnienia
6. Jak jest z gwarancją i co obejmuje
7. Jak jest podawany środek czyszczący czy poza układem zasilającym np: połańczany
czaje się teraz na AQT 37-13 boscha


@Afropolon: spoko, tylko ta myjka ma 130bar CIŚNIENIA MAKSYMALNEGO(zapewne na jakiejś lancy typu turbo), producent jakoś się nie chwali, że ROBOCZE ciśnienie to tylko 90bar a to chyba jeden z najniższych wyników wśród myjek.
@Afropolon: dla domowych zastosowań jest ok, możesz regulować średnice strumienia wylotowego do naprawdę małej, wiec siła tych 100barów jest naprawdę duża, po za tym, auto myje się piana, bo samą wodą choć byś nie wiem jaki miał sprzęt nie dasz rady ładnie i tanio(mało wody)umyć, motory też nią myję w tym enduro które wraca z przejazdów w kiepskim stanie czystości :) szczerze polecam pianownice PA z all. po dorobieniu przejściówki do