Wpis z mikrobloga

@zapoznalem2: jedyne co napisał, to że masa jest śmieciem za to co zrobił. Dobrze pamiętam, bo sam ten komentarz zaplusowałem. I wiesz co? Uważam, że miał rację. Tutaj jest tyle jadu w komentarzach, że pod byle jakim znaleziskiem politycznym można by uzbierać więcej permów, no ale nazwanie bandyty śmieciem jest karane permem...
  • Odpowiedz
@M4ks: Przecież on ma deal za bycie świadkiem koronnym. Jego zbrodnie są prawdziwe. Już nie mówiąc o tym, że sam się chwali swoimi wybrykami, wtf gościu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kulaty: może i miał rację, nie mnie to oceniać, ja stwierdzam tylko, że moderacja postąpiła zgodnie z regulaminem i #!$%@?

nie można nikogo obrażać = nie można nikogo obrażać, tyle, nie widziałem obrażania bartoszewskiego, a ban pewnie nie był pierwszy, permów tak szybko nie dają

nikt nie będzie zmieniał regulaminu/robił wyjątków, bo wy uważacie inaczej, #!$%@? no dżizas
  • Odpowiedz
@kulaty: ehh... niestety to napisał lapetit a jakikolwiek ban dla niego wielka skrzynia balastu zrzucona z tego statku.
Wybacz, nie będę za tym banem płakał.
  • Odpowiedz
@zapoznalem2: ja cię prosza. Wielokrotnie zgłaszałem użytkowników, którzy określali się nawzajem znacznie gorzej i kończyło się na max. tygodniu kary. Ostatnio koleś którego zgłosiłem za nazwanie kogoś w komentarzu "Zakłamanym prawackim śmieciem" dostał tylko ostrzeżenie...
  • Odpowiedz
xDDDDDDDDDDDDDD Idąc twoim tokiem myślenia zbrodnie Hitlera czy stalina nie były prawdziwe bo nie dostali wyroku xD


@Dawidino: @kulaty: w swietle prawa - nie popelnili zadnej zbroni. Czy wam sie to podoba, czy nie.
  • Odpowiedz
@M4ks: znalazł się prawnik od siedmiu boleści xD zostań człowieku adwokatem, masz najlepszą linię obrony "mój klient nie ma wyroku więc nie było zbrodni"
  • Odpowiedz
@M4ks: znalazł się prawnik od siedmiu boleści xD zostań człowieku adwokatem, masz najlepszą linię obrony "mój klient nie ma wyroku


@kulaty: @Dawidino: czego ja wymagam, zeby wykopki zrozumialy cokolwiek z podstaw prawa i terminologi ktorej uzywaja, przeciez to wymaga wiecej niz ukrasc obrazek ze smiesnzym kotkiem, a i tak was to przerasta xD
  • Odpowiedz