Wpis z mikrobloga

Ten argument o czechach to jakiś bełkot, nie można tak szkalować ludzi, to nie korea pln, tylko pepiki, bełkoczesz, to twoja jedynia linia obrony, argumenty do ciebie nie trafiają, tak jak mowie, mama w po, ojciec w N., dziadek z werhmahtu.


@muciek112:
Nie masz pojęcia o jurysdykcji.

Takich roszczeń należałoby dochodzić przed sądem czeskim, a więc nie w
  • Odpowiedz
@GordonLameman: haha doskonały dowód, ze jednak mam racje, lepiej zachować sie nie mogłeś, dziękuje za potwierdzenie ;)

Doskonale znam sie na psychologi, nie prawie, widzę po tobie i komorowskim co jest pięć, pozdro 600, albo tylko 90 hahahaha
  • Odpowiedz
@muciek112: Nie znasz się na niczym.

Szkoda mi tracić czasu na gościa, któremu pisze 10 razy to samo, a on dalej nie rozumie.
Używasz argumentu prawnego, a nei znasz się na prawie. To gwałt na logice. Jak Ci tłumacz,eże ten prawny argument (tryb wyborczy) jest inwalidąto muszę to robić kilka razy, bo nei rozumiesz.

Nic nie wiesz, a jeszcze
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Sumlinski wystepowal w mediach mówiąc o jego związkach z WSi, co za problem powiedz mi , pozwać go w trybie wyborczym za oszczerstwa, już kij z tą ksiązką, on udzielił dziesiątek wywiadów, tryb wyborczy zmusiłby go w 24h do sprostowania tego, no chyba, że nie ma czego prostować bo to czysta prawda, prawniku wielki, hahaha.

Ty sie widzę znasz na wszystkim ,ekspercie z 200 IQ, hahaha, ale jesteś smieszny
  • Odpowiedz