Wpis z mikrobloga

@GordonLameman: Zaraz zgłosze to na policje, wezma twoje IP i dostaniesz wyrok i tyle.
Nie wiem skąd sie takie trolle broniące PO biora, z fundacji Sorosa, czy skąd jesteś?
A może po prostu jesteś głupi, może.
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Rozumiem doskonale, nic mi nie musisz tłumaczyć, Komorowski nie pozywając Sumlińskiego W CZASIE WYBORÓW dał jasny sygnał, że tam jest prawda i pozwać go nie może bo by się ośmieszy wobec dowodów tam zawartych, poza tym widać po jego zachowaniu na pytanie o pro civili i książke, że się tego boi i woli zamieść to pod dywan.

Widze, że zakopujesz wszystko co razi w PO i stary układ, jesteś
  • Odpowiedz
@muciek112: Bzdury.

Nie pozwał go, bo to spowodowałoby większe straty. Więcej ludzi by się o sprawie dowiedziało. Byłaby to bardzo medialna sprawa.

DO tego wydawca był z Czech, więc jest też problem
  • Odpowiedz
@GordonLameman: No własnie więcej ludzi by sie dowiedziało o jego przekrętach, doskonale to wypunktowałeś!

Więc lepiej zamiast się oczyscić, to udawać, że nic się nie stało, a powtarzam to były wybory i każdy nie mając nic na sumieniu by się z tego oczyscił, ale widocznie jesteś zbyt inteligentny żeby to pojąć, tylko debile to zrozumieją.

Dlatego wolał żeby, "nawet o to nie pytać"
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Pięknie k-----z logikę według z góry ustalonych przykazów partyjnych. Komorowski czysty jak łza, ale nie chce się oczyścić z nieprawdziwych według ciebie zarzutów kierowanych w jego stronę, bo mogłoby to przynieść straty. Czyli lepiej sprawę zamieść pod dywan, niż oczyścić się całkowicie jeżeli miał na to szansę?

Nie jest to dla ciebie uwłaczające, ze tak się kompromitujesz na portalu ze śmiesznymi obrazkami w imię partii której jesteś bojownikiem? Niby
  • Odpowiedz
No własnie więcej ludzi by sie dowiedziało o jego przekrętach, doskonale to wypunktowałeś!


@muciek112: Nie.

Obojętnie jaka jest prawda część ludzi myśli tak jak Ty (o ile to myśleniem można nazwać). I uznajągo winnym na podstawie pustych
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Spoko, przy następnych wyborach, napiszę książke w czechach szkalujące przeciwnika Dudy, od najgorszych rzeczy pedofili, nekrofili itp. i nikt tego nie ruszy, geniuszu, pisz mi tak jescze!
Im więcej piszesz, tym szerszy uśmiech na mojej twarzy ;)

@mich2406: szkoda czasu na ten przypadek, ma mame w PO, ojca w N. i nic z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
Spoko, przy następnych wyborach, napiszę książke w czechach szkalujące przeciwnika Dudy, od najgorszych rzeczy pedofili, nekrofili itp. i nikt tego nie ruszy, geniuszu, pisz mi tak jescze!

Im więcej piszesz, tym szerszy uśmiech na mojej twarzy ;)


@muciek112: Być może ruszą. ALe nie w trybie wyborczym, jak to sugerowałeś.
Nie masz pojęcia o prawie, więc siedź cicho w
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Widze, ze nie trafia nic do lewackiej głowy, każdy normalny człowiek robi porządek z czyms takim, jak wydanie ksiazki z opisem jego przekrętów, widocznie twoj świat jest zbyt ograniczony by to zrozumieć.

Komorowski nie zrobił nic żeby oczyścić sie z tych oskarżeń, w dodatku swoim zachowaniem pokazał, że w rzeczy samej to prawda. Tak sam jak było widać to po zachowaniu twojego idola, TW Bolka.

Na nastepne wybory napiszę
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Do mensy mi daleko ale skromne 134 punkty mam, więc daruj sobie wycieczki w strone IQ, bo sie osmieszasz jeszcze bardziej i jest to argument, który pojawia się, gdy innych brak, wycieczki do personalnych inwektyw, gdzie o każdym możesz napisać ze ma niskie IQ, blablabla, wymyśl coś na miare twojej mądrości, geniuszu, bo takie teksty to ja w podstawówce kumplom waliłem, a z tego juz wyrosłem, ty widocznie, dalej
  • Odpowiedz
@GordonLameman: Bacznie obserwuje sfere polityczną od 10 lat, to moje ulubione zainteresowanie które mam, na przestrzeni lat widziałem juz chyba wszystko i potrafie to ocenić i daruj sobie ocenianie mojej wiedzy, bo sie pogrązasz.

Dziwne, że z moim 90 IQ w ogole udaje mi sie z toba rozmawiać, widocznie też jesteś na poziomie 90 IQ albo i mniej ;)

Komorowski i pro civili, poczytaj troche, dowiedz się czegoś, a dopiero potem mądrkuj na portalu ze smiesznymi obrazkami NA KTÓRYM MASZ BORDOWE KONTO PIWNICZAKA HAAHHAAHAH, SZACH MAT
  • Odpowiedz
@GordonLameman: a myslałem, że jest oskarzony o płatną korupcje :D
Ten argument o czechach to jakiś bełkot, nie można tak szkalować ludzi, to nie korea pln, tylko pepiki, bełkoczesz, to twoja jedynia linia obrony, argumenty do ciebie nie trafiają, tak jak mowie, mama w po, ojciec w N., dziadek z werhmahtu.
  • Odpowiedz