Wpis z mikrobloga

Mirki, co się w ogóle odwaliło. Wróciłem na weekend ze studiów do mojej rodzinnej miejscowości. Cała rodzina rozsypana po Angliach i Warszawach, więc siłą rzeczy nikogo nie było w domu. Pod klatką zorientowałem się, że nie mam ze sobą kluczy.. Dzwonie po kolegach, żeby mnie przekimali chociaż w piwnicy (nie jestem bordo, ale trzeba już się szkolić ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), no ale jakimś dziwnym trafem nikt nie miał kluczy. W praktyce mieli pewnie #!$%@?. Przybity opcją spania na dworcu/klatce schodowej poszedłem na piwo. Wyłączyłem telefon, bo miałem mało baterii, więc pasowało być w tym kontekście rozsądnym. Włączyłem telefon po 2 godzinach, a tam 12 (sic!) połączeń nieodebranych od mojego kumpla. Dzwonie. Okazało sie, że mimo tego iż jego rodzice są w domu to mnie przekimal. Mirki, przyjaciół poznaje się w biedzie. Spałem w ciepłym i pachnącym łóżku, to dużo lepsze niż dworzec. Teraz piję kawę w moim dawnym LO i muszę do 16 czekać aż ojciec przyjedzie z WWA.
Ile będzie plusów tyle piw dostanie
#czujedobrzeczlowiek #wygryw #oswiadczenie
  • 39
Okazało sie, że mimo tego iż jego rodzice są w domu to mnie przekimal.


@von_Schuttenbach: A jakie to ma #!$%@? znaczenie, że rodzice są w domu? Jeżeli się zgodzili przygarnąć na noc przybłędę, to powinno ci być obojętne, czy to będzie podłoga, czy łóżko, ważne że ciepło i sucho. Przecież jak to jest mieszkanie rodziców to nawet jakby ich nie było, to powinien spytać o zgodę. Nie rozumiem.
@von_Schuttenbach: Przyjechałam dwa lata temu do Warszawy w celu oglądania mieszkań do kupienia. Miałam mieszkać w mieszkaniu rodziców. Przyjeżdżam na miejsce, sięgam do plecaka po klucze... NIE MA. Debil ja zapomniałam kluczy z domu rodzinnego xD Dom rodzinny oddalony o 250 km, brat z kluczami oddalony o wiele setek km bo Genewa xD Dobrze, że miałam ciotkę pod Warszawą to miałam gdzie przenocować a w dzień chodzić i oglądać oferty xD
ale pisać na portalu ze śmiesznymi obrazkami mega historie o tym, ze nas kumpel przekmial (co w ogóle powinno byc oczywiste w potrzebie? Głupi kawałek podłogi w kumpla pokoju wystarcza) ale jak na was takie sytuacje robią wrażenie to ja nawet nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@bobsaltochlop: Panie, ja kiedyś zostałem minusowany jak szmata za napisanie, że nie kumam jak można nie mieć przyjaciół, kumpli, czy znajomych