Wpis z mikrobloga

@KacperKingPL: mam chyba z 3 czy 4 skille z czerwonego drzewka, dwa z neutralnego a cała reszta jest z alchemii bo ma właśnie najlepsze skille :D masa bonusów do hp, toksyczności, ciosy krytyczne, leczenie każdym eliksirem, dzięki drzewku alchemii mam ponad 10k z 3 odwarami wypitymi, na najcięższym poziomie trudności mogę przeżyć dobre kilka ciosów od przeciwników na tym samym/wyższym poziomie, do tego tak jak napisałem, ponad 100% na obrażenia
  • Odpowiedz
tak jak napisałem, znajdź mi lepszą grę gdzie pytajniki czyli całkowicie poboczna zawartość jest lepsza


@Jurigag: Fallout 4, Mafia 3, Nawet Mad Max

w krwi i winie możesz włożyć więcej skillów nie wiem czy wiesz :)


@Jurigag: Całe dodatkowe 4, to dużo w ciul.Mutacje trochę poprawiają ale wciąż nie jest to idealna rzecz a taka być musi w idealnej grze :)
  • Odpowiedz
Fallout 4, Mafia 3, Nawet Mad Max


@KacperKingPL: prychłem srogo xD jeszcze Mafia 3 XD o k---a XD XD XD Mad Max też niezły żart xD leci czarnolisto, wymieniłeś 3 gry gdzie są one dużo gorsze XD no i co że 4 ? da się - da, po co więcej ? zachwiało by to balans gry i tyle, zawsze sobie możesz wgrać moda i tyle

rozwój postaci jest idealny, nie
  • Odpowiedz
@KacperKingPL: No okej, te gównorzeczy pokroju "idź zabij parę stworów/bandytów;zniszcz gniazdo potworów" itd. faktycznie były takie sobie i je olewałem.
Ale nie zgodzę się w kwestii zadań pobocznych w sensie faktycznych zadań pobocznych. No i zlecenia były nawet ok.
  • Odpowiedz