Wpis z mikrobloga

Wczoraj Mito, dziś Giulietta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzucam co nieco do poczytania i do oglądania o jednym z najfajniejszych hot hatchy. Zaraz pewnie będzie, że hurr przód brzydki durr, no ale nie słucham tego nawet bo dla Alfa jest po prostu piękna.

W tekście zdjęcia, filmy na i oczywiście kilka zdań o aucie. Zapraszam.

http://carburator.pl/alfa-romeo-giulietta-veloce-test/

#carburator <-- mój tag z testami aut
#samochody #alfaromeo #alfaholicy #motoryzacja z elementami #carboners ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz macq2309 - Wczoraj Mito, dziś Giulietta ( ͡° ͜ʖ ͡°) 
Wrzucam co nieco do poczytania i...
źródło: comment_fPehf8jzW4XGcO4z9k3jEP4MkT64tOOv.jpg
  • 19
@macq2309: pierwsze, ten rynek. Ładne w miarę równomierne oświetlenie, czarny "sufit" (w tym przypadku niebo) otoczony jasnym kominem (sort of). Różne barwy w tym żółciejsze i niebieskie. Trochę odwraca uwagę, ale to detal.
@macq2309: jeździłbym takim, ale boję się trochę tych awarii wtryskiwaczy w 1,75 o których piszą w necie.. a może to tylko plotki siane przez VAGowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@t0mek: nie natknąłem się na takie dyskusje. Zresztą, ten konkretny 1750 o mocy 240 koni jest w Giulietcie kilka miesięcy. Kupuje się auto z salonu na gwarancji w leasingu na 3 lata i nic Cię nie obchodzą jakieś tam awarie.
Gadałem u dealera o tych autach i nie mają z prasówkami problemu. Nawet skrzynie dwusprzęgłowe w autach prasowych, które nie są delikatnie traktowane, nie mają problemów po przebiegach rzędu kilkudziesięciu tysięcy