Wpis z mikrobloga

Profil "NBA History" na TT opublikował ten filmik i tak sobie uświadomiłem jak zajebisty jest Lebron. Za nic nie pamiętam tego zagrania, mimo tego, że to mecz PO chyba pierwszego sezonu Lebrona w Heat, mimo tego, że koleś 203 cm wzrostu na pełnym biegu wkręca w parkiet 10 cm niższego, zwrotniejszego obrońcę, po czym jeszcze mimo potknięcia, w locie podaje piłkę do D-Wade'a. A wiecie czego nie pamiętam takiej akcji? Bo Lebron ma takich zagrań ok. 2160767131. To jest niesamowite, że takie akcje przelatują nam tak szybko w pamięci, bo Lebron po prostu w przeciągu kilku meczów znów COŚ zrobi. Ciekawy jestem ile lat jeszcze pogra na takim poziomie. We are all witnesses.


#nba
parooow - Profil "NBA History" na TT opublikował ten filmik i tak sobie uświadomiłem ...
  • 16
  • Odpowiedz
@parooow: HEJTEROM SIĘ OCZY OTWORZĄ JAK JEMU SIĘ ZAMKNĄ.

Tak czuję, że on jest nadal niedoceniany a będzie wykręcał jeszcze takie cyferki że głowa mała. Dwa misie powinny udobruchać przeciwników

  • Odpowiedz
uświadomiłem jak zajebisty jest Lebron


@parooow: lepiej późno niż wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze trochę i zapraszam do sekty LBJ > MJ ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@parooow: Coś mi się zdaje, że za dwa lata tylko Embid (przy optymistycznym założeniu, że nie skończy jaj Oden) będzie miał cokolwiek do powiedzenia przeciwko Towns'owi.
Nie pamiętam, aby jakiś debiutant mimo zajebistego pierwszego sezonu, był tak niedoceniany, jak KAT. A może to tylko moje wrażenie (?)
ps. Celci w tym roku 2 na wschodzie, tak to widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz