Wpis z mikrobloga

Czy w-----a was kiedy wasza dziewczyna/kobieta/żona/kochanka opowiadam wam o swoich znajomych i jacy oni to nie są szaleni i zwariowani. Jak tak słucham od swojej to nie wiem czy mam się śmiać i udawać że mnie to obchodzi czy to olać ale chyba tak nie wypada. Rozumiem że można się tym dzielić ale w moim przypadku muszę słuchać tego bez przerwy bo trochę nas dzieli od siebie i nie wiem co chcę mi w ten sposób pokazać... Wczoraj mi napisała że piją razem p--o ze znajomymi i opowiada mi każdy szczegół co jej koledzy robią, odwalają i smieszkują, a mnie to serio nie obchodzi, a nie napisze jej że mi to wisi bo by się obraziła -.- mirki co robic ()

#zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@joczo opowiec jej jak to znajomy ci opowiadal ze jego zona mimo tego ze sa 5 lat po slubie maja w nocy pieciogodzinny dziki s--s, tak ta żona jest nie nasycona. ..
Ciekawe co powie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@nkrnpp: zwykle nie mam na nic czasu, nawet nie miał bym z jakimi koleżankami wypić więc trochę słabo ;d zresztą mi nie zależy żeby wzbudzać w niej jakiś zazdrości.
  • Odpowiedz
@joczo: Mocno prawdopodobne, że w jej oczach zaczynasz wyglądać na smętnego nudziarza, co to na nic czasu nie ma. A to rozrywkowe towarzystwo jest atrakcyjniejsze. Resztę sobie sam dopowiedz.
  • Odpowiedz
Czy w-----a was kiedy wasza dziewczyna/kobieta/żona/kochanka opowiadam wam o swoich znajomych i jacy oni to nie są szaleni i zwariowani. Jak tak słucham od swojej to nie wiem czy mam się śmiać i udawać że mnie to obchodzi czy to olać ale chyba tak nie wypada. Rozumiem że można się tym dzielić ale w moim przypadku muszę słuchać tego bez przerwy bo trochę nas dzieli od siebie i nie wiem co chcę
  • Odpowiedz
A rzucać dziewczynę bo pleciuga, to jak rzucać faceta bo ma zarost.


@BartekJestem: są kobiety które trzymają język za zębami:) mało, ale są, zwykle introwertyczki:) i zdrowe psychicznie nie manipulują:) ale tu nie wiemy dokladnie o co jej chodziło:)

Dlatego niebezzasadnie założyłem, że rzucać nikogo nie chce.


a ja niebezzasadnie zalozylem ze jak sie żali to chce pomocy. podałem mu jedno z wyjść aby sie nie męczył:)
  • Odpowiedz
W "pakiecie" z tym introwertyzmem dostajesz też zwykle zaborczość i bardzo ubogą seksualność.


@BartekJestem: nie zgadzam się:) moje ekstrawertyczki były zaborcze i wynikało to z problemow rodzinnych (m.in alkoholizm) oraz kompleksów czy manii kontroli:) co do ubogiej seksualności to zależy ale też nie jest to pewnik. znam co prawda tylko jedną taką kobietę, ale jest introwertyczką, umie przedmioty ścisłe, ma wiele zainteresowan naukowych, myśli o wiele bardziej logicznie niż przeciętna
  • Odpowiedz
W jaki sposób połączyłeś zaborczość z alkoholizmem to ja nawet nie :)


@BartekJestem: http://www.chlorine-dioxide.de/trzydziesci-typow-toksycznych/maniak-kontroli

tylko dopasuj to do kobiecej osobowosci gdzie wiele z tych cech ma lagodniejszy przebieg i jednak lepiej sie dogaduja (przez to gadanie):) alkoholik moze zapijac swoje kompleksy, chciec wladzy absolutnej, wszyscy mają jego rozumiec, a on nikogo nie rozumie:) i tak powstaje kontrola, a jak kontrola to i zaborczosc:) pozniej rozroznij formy kontroli, np przez uzalanie się czy
  • Odpowiedz
Co do komplementarności, to jej niewątpliwą zaletą jest fakt, że możesz się od takiej osoby czegoś nauczyć.


@BartekJestem: czego chcesz sie nauczyc od nielojalnej papli, ktora nie trzyma języka za zębami, albo wzbudza zazdrosc?:) serio to są cechy ktorych chcesz sie uczyc?:) jakie cechy moze Cie kobieta nauczyc i są potrzebne mezczyznie? cos mi tu nie klei się tak jakby dla ciebie kobieta byla autorytetem w jakiejs dziedzinie i mial czerpac wzor:)

Po prostu nie dochodzi do tarć, które są motorem
  • Odpowiedz