Wpis z mikrobloga

Znalazłem nowe hobby w postaci #rozdajo

Będzie to trzecie w przeciągu dwóch tygodni, ostatnie dwa przebiegły bardzo przyjemnie i zostały zakończone sukcesem. To różni się trochę od wcześniejszych ponieważ będzie połączone z czymś pożytecznym. Aktualnie prowadzona jest akcja "Pomóż Adopciakom razem z Purina", polega to na tym, że 1% zysków ze sprzedaży wszystkich produktów marki Purina do końca października, Purina przekazuję na program odpowiedzialnych adopcji zwierzaków, wszystkie informacje znajdziecie na Adopciaki.pl

Marka Purina produkuje produkty dla zwierzakow, osoby nie znając marki mogą sobie ją sprawdzic za pomocą internetu.

Tym razem osoba która zostanie wylosowana, dostanie ode mnie przygotowana przez moja osobę paczkę ze slodyczami. Będą to na pewno batony, czekolady, żelki i inne rzeczy których nie chce wymieniać, niespodzianka. Na pewno będzie tego bardzo dużo. Są to również rzeczy których nie spotkacie w sklepach.

Zasady jak zawsze, plusujemy do najbliższy soboty do 12:00

Możliwy odbiór osobisty w Warszawie albo wysyłka na terenie Polski.

#rozdajo #warszawa #zwierzaczki #pies #kot #slodycze #purina
P.....z - Znalazłem nowe hobby w postaci #rozdajo 

Będzie to trzecie w przeciągu dwó...

źródło: comment_uiYCOXMPQD7VWhyvJFCWzWgUFbeXtVhH.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • 1
@cherme A skąd mam mieć pewność, że już nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) Specjalnie dla Ciebie zrobię osobną paczkę jeśli wstawisz pod tym postem pic or didnt happend ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz