Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zwiazki #truestory

Dużo osób na mirko śmieje się friendzoniarzy, więc dzisiaj chciałbym wam opisać jak to wygląda z drugiej strony - od 3 lat jestem w związku z dziewczyną (nazwijmy ją Kasia, lvl 25) , która ma właśnie takiego frienda (nazwijmy go Tomek, lvl 26). No i ja - lvl 23. Tomek zna się z Kasią od 7 roku życia, zawsze byli kumplami, nigdy do niczego między nimi nie doszło, ale zawsze byli zaskakująco blisko. Nie należę raczej do osób przesadnie zazdrosnych, ale fakt jaką relacje mają Kasia z Tomkiem doprowadza mnie czasami do #!$%@?. Nie pomaga też fakt, że Tomek wygląda lepiej ode mnie, nieznacznie, ale jednak. Opiszę może najbardziej jaskrawe sytuacje, które miały miejsce w ciągu ostatnich 3 lat, czyli od początku mojego związku z Kasią:
- Kasia nigdy nie jeździ ze mną na zakupy "Po co masz się meczyć, odpocznij po pracy, Tomek pojedzie"
- Kasia wielokrotnie rezygnowała z wcześniej ustalonych wyjść do znajomych, do pubu, itp bo "musi pogadać z Tomkiem"
- Kasia wielokrotnie po pracy jechała Tomka bo "musiała się z nim zobaczyć"
- Kasia wielokrotnie miała być w domu o 19 ale dziwnym zbiegiem okoliczności była o 23 "oj, przestań, mówiłam, że idę do Tomka"
- Kasia wielokrotnie za "radą" Tomka zmieniała nasze wspólnie ustalenia. Kolor ścian miał być taki, ale "wiesz co, pogadałam z Tomkiem i jednak zrobimy może tak", "Kołobrzeg? nie, wiesz co, pogadałam z Tomkiem i on poleca Łukęcin, tak cicho i spokojnie, zrelaksujemy się"

Na moją próbę rozmowy o tej sytuacji słyszę zawsze "nie wygłupiaj się, przecież do Tomek! on jest jak brat". Super #!$%@?, nawet rodzeni bracia nie mają takiego wpływu na życie swoich sióstr jak ten #!$%@? Tomek. Pocieszają mnie tylko 2 czynniki:
- Tomek ma laskę 9/10
- dziewczyna Tomka też się #!$%@? na jego relację z moją Kasią

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że ten Tomek jest naprawdę spoko typem i nawet go lubię...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: dorotka-wu
  • 101
@AnonimoweMirkoWyznania: Puknij dziewczynę Tomka. Jak się wyda, to ona powie Tomkowi - jak to kobieta - że to jego wina, więc ta część jest już załatwiona. Ty natomiast powiesz swojej dziewczynie, że tak naprawdę, to chciałeś puknąć Tomka - bo tak często o nim wspomina, że sam zacząłeś go pragnąć, ale się pomyliłeś i przypadkiem puknąłeś jego dziewczynę.