Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mam dziewczynę 10/10 , dużo dobrych ludzi wokół, super robotę, a ona? A ona została grubasem :D


@za_mlodu_socjalista: no tak, bo jak się jest grubym to automatycznie nie można mieć dobrej roboty, super znajomych i fajnej drugiej połówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@worldmaster

Nie ma czegoś takiego jak10/10 chyba, że to uczestniczka miss Polski

Dawno nie widziałem 10 w konkursie miss Polski, no i znam kilka uczestniczek osobiście.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo a to do wszystkiego trzeba podchodzić neutralnie? Jakbyś był w takiej sytuacji, to byś sobie nic nie pomyślał? "O, to chyba moja była. Trochę jej się przytyło." I na tym by się skończyła twoja myśl? Ja bym jednak pewna satysfakcję.
  • Odpowiedz
@wooster: nie wiem jak bym zareagowal bo mnie taka sytuacja nigdy nie spotkala(zerwanie przez bolca na boku). Ale staram sie zeby moje przeszle problemy byly "zagojone" w mojej glowie, wtedy na prawde jest lepiej. Taka safysfakcja świadczy raczej że sprawa dalej boli a to wbrew pozorom szkodzi tylko Tobie. Bo wszyscy dookola (słusznie zresztą) maja to totalnie w dupie.
  • Odpowiedz
@ziemniaczana_krolewna: No nie mozna.
Znaczy mozna, ale spasienie czesto wynika ze zwyklego lenistwa ktore "procentuje" w innych dziedzinach zycia.
Malo znam grubych ludzi ktorzy cos osiagneli po za #!$%@? czipsow i graniem w WoWa.
  • Odpowiedz