Wpis z mikrobloga

@Atk_to_na_tyle: Zobacz, czy może ma ochotę na żółtko jajka - można dawać na początku częściej, później (jak dojrzeje), raz na miesiąc. Dużo wartości odżywczych, a jaka radość!
A tak to potwierdzam - kupuj mięso i gotuj je (może z warzywami?), bo tak i zdrowiej i taniej - żarcia w puszce to zwykle napowietrzona wata - jak kociak lata to wiecznie głodny chodzi.
Jak lata na zewnątrz kup karmę suchą, która pomaga
@Atk_to_na_tyle: z kupnych mokrych raczej większość gónwo i drogie, ja im nie ufam, ale nie wszyscy są na tyle #!$%@? jak ja by gotować kotu ( ͡º ͜ʖ͡º) patrz na zawartość mięsa i zbóż - im więcej mięsa tym lepiej, im mniej zbóż tym lepiej. warto też uważać na ziemniaki w składzie ale niektóre koty mają wywalone i wciągają jak odkurzacze i nic im nie jest.
@Atk_to_na_tyle: Tylko Orijen. Moje dwa koty przez całe swoje 6 i 5 letnie życie nie chorowały. Obydwa bez możliwości rozrodu. Nie znajdziesz lepszej karmy a cena jest rekompensowana kalorycznościa - koty jedzą jej mniej. Naucz go jak najszybciej jedzenia suchej karmy jako podstawy. Mokra traktuj jako przysmak który sporadycznie urozmaici menu. Z mokrej polecam Bozite ale tu wybór czegoś porządnego jest zdecydowanie większy. Acana Sucha ujdzie ale Orijen bije wszystko. Royal
@LaRauxe: To zarzutka? :P Żadnego mleka kotom nie można, tylko takie specjalne, dla kotów. Kiedyś nieświadomie dałam mojemu krowie i potem 2 dni leżał zwinięty w kłębek, bo brzuszek bolał :(
@Koleandra: Ja tam mojemu prawie zawsze daje krowie, lekko zagotowane ale zazwyczaj nic sie nie działo. Raz czy dwa bodajże miauczał chyba z bólu no ale tak to nie ma jakiś większych "dysfunkcji". Średnio sie na tym znam.