Wpis z mikrobloga

@MiHau3: Znam autora. To Jarosław Papis, były prezes ŁKSu, zadeklarowany kibic tego klubu.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=277731025591516&set=a.277729318925020.74474.100000638612143&type=3&theater

A tutaj inne zdjęcie waszego byłego Prezesa (to ten łysy). Oj sporo mieliście prezesów wyznania Mojżeszowego w historii ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet barwy pod kolor
P.....i - @MiHau3: Znam autora. To Jarosław Papis, były prezes ŁKSu, zadeklarowany ki...

źródło: comment_wwbiIVZxgKO92P4O60I4suY3cuszgZiX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pooodi: Nie znasz mnie więc nie oceniaj w ten sposób, a teksty "poczytaj trochę książek w życiu jak ja" zakrawają o narcyzm i samouwielbienie. Z takim podejściem w życiu pewnie nie masz lekko. A dziury w płocie na widzewnie są większe.
  • Odpowiedz
@MiHau3: Nigdy nikt na Widzewie nie wchodził przez dziurę w płocie, bo takowe nie istniały

Co innego żale na łksfans swego czasu, że niektórzy wolą przebić się przez dziurę na Galerę niż dać 5 zł na bilet (przy 30 zł na Widzewie).

Beka z Ciebie i tyle
  • Odpowiedz
@Pooodi: "Beka z Ciebie i tyle" - to tekst wielce oczytanego człowieka na jakiego się kreujesz. Były dziury w płocie, tylko ty tego nie pamiętasz bo za młody jesteś. A skoro jesteśmy przy oczytaniu, to przypomnij mi od kiedy na widzewie pojawili się pierwsi zorganizowani kibice a kiedy na ŁKSie? Bo prawda jest taka, że jak nie ty to twój ojciec czy dziadek jeśli interesowali się piłką nożną - byli
  • Odpowiedz
@MiHau3: naucz się pisać Widzew z wielkiej litery. Już mówiłem - jak poczytasz parę książek, np. o języku polskim to się dowiesz jak poprawnie się wypowiadać.

Zasadniczo geniuszu każda drużyna zyskuje kibiców w wyniku sukcesu - panie Einstein.

Lecisz na czarno. Pantofelek ma większą wiedzę o świecie niż Ty.
  • Odpowiedz
@Mialczyn: Katedralna, to Tyły. Nie wiem dlaczego przyjmuje się, że Piotrkowska do Placu Wolności i boczne ulice są zaliczane do Katedralnej, skoro ta na dobrą sprawę zaczyna się dopiero po drugiej stronie Piłsudskiego. Na mapie nie jest włączona Targowa, która administracyjnie należy do Śródmieścia.

Więc może ujmę to inaczej

Większy potencjał ma północna strona Śródmieścia niż Południowa, a przynajmniej w sensie aktywności kibicowskiej.
  • Odpowiedz
@Pooodi: Co do nazwy to możesz mieć rację. Chodziło mi o przedstawienie tego, że tereny śródmiejskie na zachód od Kilińskiego mają o wiele większy potencjał ludnościowy.

Targowa wg tej mapy to już Stary Widzew.
  • Odpowiedz
Ja się nie zgadzam z mapką powyżej. Owszem Piotrkowska to ŁKS, tak Kilińskiego to granica Widzew-ŁKS. Jednak miejsce między Kilińskiego, Piotrkowską, Piłsudskiego i Narutowicza to nazwijmy po imieniu syf. Nie można przydzielić tego miejsca żadnemu klubowi, bo co chwile naprzemiennie pojawiają się grafitti i oznakowania innego klubu. Na Sienkiewicza pełno oznaczeń Widzewa, a z drugiej strony na Kilińskiego pojawia się galancie oznaczeń ŁKS. Na Tuwima za to co chwila nawzajem przemalowywania są
hoody123 - Ja się nie zgadzam z mapką powyżej. Owszem Piotrkowska to ŁKS, tak Kilińsk...

źródło: comment_3Yk5UlReXU3akIk5OycVQMsCSxMpzu4c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz