Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sepzpietryny: przecież Śródmieście to więcej Widzewa jak ŁKSu. Całe Śródmieście Wschód i Pomorska to Widzew. Dorzuć do tego Kilińskiego, Rewolucji.

ŁKS na Śródmieściu to tylko Katedralna, Abramka, Wschodnia i Włókiennicza.
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: co za bzdury opowiadasz? Na wszystkich mapkach podziału miasta Śródmieście jest zawsze zaznaczone 50/50, ale jeżeli spojrzy się na aktywność poszczególnych osiedli, to Czerwone Śródmieście przeważa. Włókiennicza jest od lat nieaktywna, Wschodnia jest nieaktywna od czasów, gdy większość wyjechała do UK. Jedynie Piotrkowska (której na dobrą sprawę się nie rozpatruje, bo to po prostu linia graniczna), Katedralna i Abramowskiego działają czynnie na Śródmieściu ze strony ŁKSu.

Na Widzewie prężnie działa
P.....i - @Sepzpietryny: co za bzdury opowiadasz? Na wszystkich mapkach podziału mias...

źródło: comment_ZygJe1DCZ5bEEBx1Jo9fhiphjH9WnnuK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pooodi: Ale dowód, bądź poważny i nie wstawiaj mapek z broszurek widzewa ani różnie poważnych źródeł jak widzew.net itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiele lat mieszkałem w śródmieściu, nadal jestem tam zameldowany i nie wmówisz mi takich bzdur, zwłaszcza "nieaktywna włókiennicza"
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: to jest mapa z czasopisma To My Kibice z lutego 2010 zaakceptowana zarówno przez Stowarzyszenie ŁKSu jak i Stowarzyszenie Widzewa w tamtym czasie i uchodzi za najbardziej obiektywną mapę.

Mieszkam sporo ponad 20 lat na Śródmieściu i wiem co tu się dzieje.

W jakim sensie Włókiennicza jest aktywna? Jak działa? Organizuje zbiórki i pochody? Działa na murach? Ma jakąś ekipę mocnych wrażeń jak np. BŚ i MBŚ?
  • Odpowiedz
@Pooodi: Najbardziej aktywni kibice to właśnie tamte okolice, oczywiście nie sama bo uliczka jest malutka ale na prawie każdej kamienicy masz flagę ŁKS wiszącą niemal cały rok, tam jest tez słynny balkon hańby widzewa regularnie uzupełniany.
Teraz wielu się stamtąd wyprowadziło z powodu rewitalizacji ale aktywni są nadal
  • Odpowiedz
@Pooodi: Zupełnie sie nie zgadzam, do Kilińskiego jest praktycznie tylko ŁKS, oczywiście nawet na retkinii zdarzają się wyjątki ale poza takimi częściami jak okolice ronda solidarności śródmieście to ŁKS
  • Odpowiedz
@Sepzpietryny: przecież flagi ŁKSu na Włókienniczej były wielokrotnie zdejmowane przez chłopaków z Pomorskiej nawet w biały dzień. Sam byłem świadkiem takiego zdarzenia, jak przed meczem Zawisza Bydgoszcz - Widzew taka wisiała a po chwili już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tam głównie małolaty mieszkają, których stopa życiowa nie stoi na najwyższym poziomie i mimo wszystko są mniej zaangażowani jak chłopaki np. z Abramki.

Abramka cały czas przędzie
  • Odpowiedz
@Pooodi: Nie dogadamy się, wymyślasz bzdury i żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości.
Na razie ciesz się bo Sokół pokonał Finishparkiet i teraz widzew po przegranych derbach jak rozegra zaległy mecz i wygra ma szanse na 2 miejsce
  • Odpowiedz
Tak więc Widzew na Środmieściu to:
- Kilińskiego (Północna - Narutowicza)
- Targowa
- Jaracza
- Uniwersytecka
- Rewolucji 1905
- Pomorska
- Matejki
- Zacisze
- Matejki (Nowa Radiostacja)
- Lumumbowo
- Stara Radiostacja
- Solna
- Kopcińskiego
- Narutowicza (od Piramowskiego do Konstytucyjnej)

@Sepzpietryny

Przejdź się po tych ulicach i popatrz na wpisy na ścianach. Względnie przetestuj przejście w dniu derbowym po tych ulicach w czapce ŁKSu ( ͡°
  • Odpowiedz