Wpis z mikrobloga

@Pooodi: Daj sobie spokój na rozmowy z nim w temacie Widzewa. Jemu przez palce nie przechodzi pisanie Widzew z wielkiej litery, a co dopiero jakaś merytoryczna gadka. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Pooodi: Już kiedyś o tym pisałem w innym miejscu, licytacje do kogo należą które rejony i ulice od pewnego czasu jest bez sensu, bo udziela się nie jak kiedyś po 100 osób na dwa bloki, tylko sto na dwa osiedla. Wiem z autopsji (i Wasi koledzy z Piotrkowa chociażby też), że czasem wystarczą dwie-trzy przeprowadzki, jedna osoba odbija i "mocny rewir" zmienia się w pustynię.

Zawsze mnie procenty śmieszą - 64%
  • Odpowiedz
@Jakub_Olkiewicz: Kuba, to że powierzchniowo Śródmieście należące do Widzewa wydaje się większe nie ma znaczenia, liczy się zasadniczo potencjał ludzki. Masz rację z tym, że na dwa osiedla udziela się sto osób.

Optycznie na mapach podziału miasta może to wyglądać tak, że Widzew ma w Łodzi większość, ale co z tego, skoro do ŁKSu należą zasadniczo największe osiedla z największa liczbą mieszkańców - Teofilów i Retkinia. Dlatego samo miasto jest mocno
  • Odpowiedz
@Pooodi: Wiadomo. Grunt że w tych garstkach z obu stron został fanatyzm, dzięki któremu od czwartku nie mogę się na niczym skupić. Może jeszcze dożyjemy odbicia i derbów w Ekstraklasie na kilkanaście tysięcy z obu stron, ale na razie bym się przesadnie nie targował i nie napinał jeśli chodzi o liczby czy tereny - i tu, i tu nie pasują do potencjału tego miasta i tych klubów (dzięki Bogu w przeciwieństwie
  • Odpowiedz