Wpis z mikrobloga

czo to się #!$%@?ło Mirki.

W Warszawie jest fryzjer, który robi męskie za 15 pln a z kodem rabatowym za 10. No więc poszedłem tam i się ostrzygłem. Babka ładnie mię uczesała i nasmarowała pastą. Po powrocie do domu umyłem głowę i co ja paczę, mam na środku #!$%@?ą dziurę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#warszawa
#truestory
#modameska
Pobierz
źródło: comment_ffx9D350RwW7xUZXDVCYbbcOlHkWlRmY.jpg
  • 99
@frez: tsssoooo...?? przecież fryzjer.me to to gdzie:
1) strzygł się OP
2) za 15zł
3) przy Bukowińskiej
a ja spytałem:
1) innego Mirka, który w dodatku napisał że nie ma takich przygód
2) o strzyżenie za dychę
3) na Żoliborzu
jakim cudem wyszło ci że to to samo?? O_o
@Hannahalla: Wspieraj patologiczne zatrudnienie dalej. Skoro płacisz 20 zł to ten fryzjer za usługę ma pewnie z 8-10 zł a damskie to często ponad godzina roboty. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest się czym chwalić. Może znowu wschód jakieś dofinansowanie potrzebuje...?
@Hannahalla: Skoro nie odprowadza podatków a lokal ma za darmo... Cieszę się, że to dzieje się z dala od mojego regionu. Byleby tylko te białe niewolnictwo się nie zjeżdżało w moje rejony i nie niszczyło rynku jak już Wasz lokalny zdechnie. No i nie wołajcie więcej o dotacje, skoro sami sobie krzywdę robicie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jedzgruszki: I tak nieźle, jak za 10 zł... Ciekawe
W Warszawie jest fryzjer, który robi męskie za 15 pln a z kodem rabatowym za 10

robi męskie za 15 pln a z kodem rabatowym za 10

za 15 pln a z kodem rabatowym za 10

15 pln a z kodem rabatowym za 10

z kodem rabatowym za 10

za 10


@jedzgruszki: XDDD
Całe życie smigalem gdzie popadnie od 10-35 zł teraz znalazłem salon na Ursynowie fakt ze 50 zł zostawiam bo na 5 zł reszty nigdy nie czekam, wstyd. Efekt taki ze żona jest pod wrażeniem gdzie ja takiego dobrego fryzjera znalazłem :)
Beka ze studenciaków, którzy ledwo przyjechali ze wsi i od razu poszli do fryzjera za 50 zl, powtarzam - za 50 zł. Bo jak drogi to taki super warszawski, dzięki niemu będą wyglądali jak gwiazdy TVN-u ( ͡° ͜ʖ ͡°)