Wpis z mikrobloga

W pewnym sensie cieszy mnie, że to Teodorczyk popłynął. Opinia o nim została u mnie wyrobiona już sporo wcześniej.

Zdarzyło mi się pracować z kibolem Lecha, takim trochę bardziej z tych "kumatych". Twierdził, że mieszkał w podobnych okolicach co Teo i nieraz go widywał. Ogólnie opiniował go jako buca, aroganta, chama i kogoś kto pewnie sprzedałby Lecha za worek srebrników. Gdy odchodził do Dynama Kijów niewielu za nim płakało, a sam mój rozmówca spuentował "Niech #!$%@?."

Oglądałem tę konferencję przed meczem z Danią, od razu będąc uprzedzony do Teodorczyka. Nie pomyliłem się - chamowate, nijakie zachowanie, zarozumiałość od razu płynąca z jego prób wypowiedzi. Polecam sprawdzić reakcje kolegów na odmowę odpowiedzi na pytanie (0:19). W kontekście sprawy libacji ciekawe mogą być też słowa Szczęsnego (1:02) do napastnika "Ej, no... ładnie dzisiaj mówisz". Czyżby wczoraj tak ładnie nie mówił?

#pilkanozna #reprezentacja
idol89 - W pewnym sensie cieszy mnie, że to Teodorczyk popłynął. Opinia o nim została...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idol89: Nie odbieraj tego osobiście.

Ale ... łatwo jest kopać leżącego. Szkoda, że takiego info nie rzuciłeś np. tydzień temu. Byłoby chyba nieco bardziej wiarygodne.

A kiedyś widziałem materiał, z Kijowa jeszcze, nie pamiętam czy ŁNP czy inny profil, który pokazywał Teo w pozytywnym świetle.

Chociaż to, co pokazał na kadrze teraz to wiadomo - poniżej dna.
  • Odpowiedz
@rooger: Akurat takie opinie były już przy przejściu do Kijowa jaki ma charakter, więc w sumie nic nowego, teraz tylko się potwierdziło przez konferencję i akcję w hotelu, że to prawda.
  • Odpowiedz
@rooger: Masz rację. Teraz możesz mi tylko uwierzyć albo nie.

Mogę się tłumaczyć, że chciałem mu dać szansę i nie wychylać się ze skrajną opinią. Albo jak typowy Polak-janusz czekałem aż noga mu się powinie i teraz "błyszczę".
  • Odpowiedz
@idol89: Ale mówię nie odbieraj osobiście. Moje wrażenie na podstawie ostatnich wydarzeń jest podobne i generalnie się z Tobą zgadzam.

Ale jakbyś to napisał wcześniej, kiedy pół Polski sugerowało, że powinien grać zamiast Milika. O, to dopiero miałoby wartość i teraz byś mógł triumfować!
  • Odpowiedz
@simon17: "Dobrze się t..rzuje" - mniej więcej tak to dla mnie zabrzmiało
Teraz naprawdę widać, że on tam na dobrym kacu jest, a może nawet jeszcze pijany.

EDIT: Gdy kolejny dziennikarz zadaje pytanie, to Teodorczyk mówi do kolegów, że "no tak średnio [się czuje]". Wszystko się składa w logiczną całość.

Przeoczyłem wpis, bo nie było tagu #reprezentacja
  • Odpowiedz
@idol89: dziennikarzyna #!$%@?ł się do alkoholizmu w jego rodzinie, napisał jakiś paszkwil na ojca i bodajże brata - według mnie Teo zachował się conajmniej przyzwoicie, sam bym gościa pewnie wytargał w momencie gdy odezwałby się tylko i wyłącznie do mnie, druga sprawa - ten dziennikarzyna pojawił sie tylko i wyłącznie na tej konferencji, wcześniej go nie widywali.

W Polszy poziom dziennikarstwa jest na #!$%@? niskim poziomie, Ryczel czy taki #!$%@?
  • Odpowiedz
Ogólnie opiniował go jako buca, aroganta, chama i kogoś kto pewnie sprzedałby Lecha za worek srebrników


@idol89: ci zależy żeby w piłkę dobrze grał czy chcesz go do teatru zaprosić?
  • Odpowiedz
@trebeter: Wolno mi go nie lubić Ot, tyle.
Nawet bramka w ostatniej minucie meczu ze Związkiem Radzieckim dająca mistrzostwo świata nie sprawi, że będę go nosił na rękach. Ucieszy. Ale nie zmieni mi jego obrazu.

@Tang0: Jeden dziennikarzyna tak. Nie miałbym o to pretensji. Ale ten drugi też go oczerniał? Co prawda pytanie o rolę Lewandowskiego jest nudne jak flaki z olejem, ale szanowny pan piłkarz nawet nie
  • Odpowiedz