Wpis z mikrobloga

W pewnym sensie cieszy mnie, że to Teodorczyk popłynął. Opinia o nim została u mnie wyrobiona już sporo wcześniej.

Zdarzyło mi się pracować z kibolem Lecha, takim trochę bardziej z tych "kumatych". Twierdził, że mieszkał w podobnych okolicach co Teo i nieraz go widywał. Ogólnie opiniował go jako buca, aroganta, chama i kogoś kto pewnie sprzedałby Lecha za worek srebrników. Gdy odchodził do Dynama Kijów niewielu za nim płakało, a sam mój rozmówca spuentował "Niech #!$%@?."

Oglądałem tę konferencję przed meczem z Danią, od razu będąc uprzedzony do Teodorczyka. Nie pomyliłem się - chamowate, nijakie zachowanie, zarozumiałość od razu płynąca z jego prób wypowiedzi. Polecam sprawdzić reakcje kolegów na odmowę odpowiedzi na pytanie (0:19). W kontekście sprawy libacji ciekawe mogą być też słowa Szczęsnego (1:02) do napastnika "Ej, no... ładnie dzisiaj mówisz". Czyżby wczoraj tak ładnie nie mówił?

#pilkanozna #reprezentacja
idol89 - W pewnym sensie cieszy mnie, że to Teodorczyk popłynął. Opinia o nim została...
  • 30
@trebeter: Na razie niewiele wniósł do gry kadry ani w teatrze nie był.
Jak będzie istotny w układance trenera, to będę optował za jego grą. Błaszczykowski też miał swoją aferę biletową, ponoć również jest szorstki w obyciu, ale nie mam żadnego problemu z jego grą w kadrze. Jest zwyczajnie potrzebny. Teodorczyk (jeszcze?) nie.
  • 1
@idol89 w ogóle po co są takie konferencje? Jaki wpływ ma na was Lewy? No ja #!$%@?, przecież wiadomo że nie odpowiedzą "lewy jest słaby i ma zryty łeb". Nawet jeśli tak myślą to przecież będą mówili o nim pięknie
@pw1: Bo taka jest duża piłka. Media, biznes, zainteresowanie. O ile nieraz są one o niczym, to często w taki sposób ogłasza się oficjalnie pewne istotne informacje.
Kibic nierzadko chcę wiedzieć coś więcej niż zobaczy na boisku.