Wpis z mikrobloga

Ostatnio @a__s dociekała w jaki to niby sposób tagi są popsute to proszę bardzo jeden z wielu objawów - godziny ciszy: nie wyświetlają się wpisy z danego tagu z określonego przedziału, powiedzmy od 2-3h temu, do ostatniego razu kiedy były przeglądane - w tym przypadku, jeden z najpopularniejszych tagów jakim jest neuropa, wg. wykopu martwy i nie używany przez 10h. Z pozostałymi to samo.

Już o tym, że http//www.wykop.pl/tag/[nazwa-tagu]/autor/[nick-autora] jest za każdym razem pusta to nie wspominam, bo to leży od prawie pół roku.

#nowywykop2016
Pobierz Joz - Ostatnio @a__s dociekała w jaki to niby sposób tagi są popsute to proszę bardzo...
źródło: comment_JYVpCivBIjoU4uZGRR75JNAXAbLn6qUZ.jpg
  • 7
@rudy2007: O, teraz faktycznie działa. To w takim razie tagi z prawej strony na stronie głównej profilu też powinny przekierowywać na małą literkę, wiele by to uprościło.
@NieBojeSieMinusow: Chyba nie będzie. Wszystko co można było powiedzieć o nim zostało już powiedziane, nawet na Mirko. Wołyń jest mocnym filmem, ale z niedociągnięciami, chociaż tym którzy na ten film czekali jak spragnieni na wodę to nie będzie przeszkadzać. Wyszedł Smarzowskiemu lepiej niż sądziłem - to bardzo trudny temat. I emocjonalny, chociaż jak pisałem wcześniej - Ostatnia rodzina wypadła na tym polu o wiele lepiej z o wiele prostszym zamysłem. Wołyń