Wpis z mikrobloga

d--a tam, mało kto już ma takie meblościanki.


@Tosca303: kilka lat wynajmu, tysiące przejrzanych ofert, praca w nieruchomościach przy wynajmach oraz sprzedaży i nie zgodzę się z tym stwierdzeniem, ale może to tylko Warszawa.

Chyba dorabiasz zbyt dużą ideologie do wystroju wynajmowanego mieszkania. Jestem przekonana, że żadna osoba tutaj się wypowiadająca mając nieograniczoną ilość gotówki nie zrobiłaby sobie tego w swoim własnym M2, bez względu na to jakiego dobrego dzieciństwa
  • Odpowiedz
@MajsterTS: Chyba wam się w dupach gówniarze poprzewracało. Starzy płacą za pokój bo akademik be, jakiś dziad ma na wynajem, chce dorobić do emerytury i pewnie pieniądze małe ale trzeba wyszydzić. Gardzę - pójdziesz do pierwszej roboty to sobie kupisz na pewno 100m2 z klimą i garażem po roku za gotówkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ludzie są s---------i by dać do wynajmu coś takiego


@MajsterTS: To nie wynajmuj od niego. Dołóż drugie tyle i weź nowocześnie umeblowane albo kup mieszkanie i umebluj według własnego uznania. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 10 lat temu też miałem stare meble. Trochę czasu i pieniędzy zajęło dostosowanie wszystkiego do własnych potrzeb, ale dziś mam praktycznie tak, jak sam zaprojektowałem.
  • Odpowiedz
@MajsterTS: Polacy pisze sie z duzej litery! To raz. W Polsce nie istnieje normalny rynek wynajmu - to dwa. Nikt nie bedzie inwestowal w wypas nowe meble, to wynajem mu sie nigdy nie zwroci - jak ktos zniszczy meble, to kasa jest w polskich sądach nie do odzyskania, a jak tam bedzie kobieta i zrobi sobie bachora - to juz po mieszkaniu.
Co ma do tego PRL to nie wiem.
  • Odpowiedz
Jest coś co lubię w tego typu przybytkach, nie ma nic złego że w ogóle ktoś taki pokój na wynajem wystawia. Nie wiem o jakie miasto chodzi, pewnie #warszawa bo nie jest napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale w Lublinie tak za 300 bym brał :p 600 to sporo za dużo wg mnie, niestety popyt jest tak ogromny że mogą sobie pozwolić na takie ceny będąc
  • Odpowiedz
@UowcaTroli: Mnie tu ten telewizor rozwala :/ kurde nie wiem, no nie mój klimat coś takiego, dlatego nie wynajmę tego wiadomo, ale cena dość wysoka bo 500-600 (nie pamietam dokladnie) złotych + media w katowicach za takie wyposażenie pokoju, a okolica wcale nie jest jakaś zajebista
  • Odpowiedz