Wpis z mikrobloga

Mirki słuchajcie co się #!$%@? (ʘʘ)

Ziomeczek z #pracbaza jest od około 4lat z jedną panną #rozowypasek , mają 2-letnie dziecko, ostatnio im się nie układało- od około 2mscy mi o tym wiadomo.
Kilka tygodni temu powiedział mi, że Panna się wyprowadziła z ich mieszkania zabierając dziecko i cały cenniejszy sprzęt rtv agd, jak pralka lodówka tv sprzet audio do jej nowego lokum/do swojej mamy. Ziomkowi zostawiła meble #logikarozowychpaskow #przegryw Dobrze wiem, że wszystko sponsorował on do ich przytulnych 4 katów, bo ona nie pracowała wychowując małego dzieciaczka, więc nie wiem czemu od tak jej to oddał. ---mniejsza o sprzęt!----

Krótko po jej wyprowadzce, on dowiaduje się od niej, że ona już ma kogoś, że spoko koleś i że akceptuje ich dziecko! #wtf #lovestory że ma fajny dom rodzinny i spoko rodzeństwo, które też ma swoje #dzieci z którymi to się fajnie ich dziecko bawi.
Nie kumam jak może to powiedzieć laska z którą tak długo się było, z którą wychowywało się swoje dziecko! ---Ja bym jej chyba...grr----

Czas płynie, on codziennie przyjeżdża do dziecka na odwiedziny. Ona- zimna sucz. Dowiaduje się on od dziecka m.in. że ''mama śpi z wujkiem i dają sobie buzi" "że fajne dzieci u wujka" Cóż wyobrażam sobie że jedyne co mógł myśleć na pocieszenie, to że chociaż dziecko mu pozostało po tej toksycznej babie- oczywiście prócz zbędnych mebli i alimentów do płacenia, które mają być wkrótce jej przyznane. Jednak on decyduje się najpierw na testy ojcowskie, tj. dijenej #dna ? by mieć udokumentowane ojcostwo i pewność, że zawsze będzie się z brzdącem widział- a ona nie będzie miała prawa mu zabronić i zabrać.
Dziś podpytuję jak się sprawy mają, a w trakcie rozmowy on mi mówi:


i z tą samą mimiką mówi mi,że:


Teraz powiedzcie mi Mirasy i Mirabelki jak móżna być kimś takim jak ona?

PS. Nieznajomy'' Wujku'' jak tu siedzisz to weryfikuj tą picze bardzo szybkO!
  • 42