Wpis z mikrobloga

Mireczki z #modameska
Ostatnim czasem coraz czesciej w głowie mam pomysł na zakup kamizelki. Niedługo czeka mnie pare uroczystości na których chciałbym byc ubrany elegancko i wyróżniać sie pośród garniturów, marynarek czy kolorowych koszul. Zwracam sie Mireczki do Was z pytaniem gdzie warto zakupić taka kamizelkę :) Mysle, ze w grę wchodzi kolor czarny i siwy podobne jak na zdjeciu :)
Pobierz Spioooch - Mireczki z #modameska 
Ostatnim czasem coraz czesciej w głowie mam pomysł ...
źródło: comment_6Z19j5qLv7Ccb7V1mGvBlpIakXusRTbU.jpg
  • 9
@Spioooch: By wyróżniać się pośród garniturów wystarczy samemu mieć dobrze skrojony garnitur. Poza tym będąc zaproszonym na uroczystość nie ubierasz się wyłącznie dla siebie, myślisz również o gościach i przede wszystkim organizatorach - wydziwiając popełniasz nietakt.
@Spioooch: Jeśli masz dobrze leżący garnitur z dobrego materiału to możesz się pokusić o kamizelkę - element klasyczny, mniej wydziwiany niż kontrastowe obszycia czy koszule na krótki rękaw pod marynarkę. Do granatowego może być szara (na przykład w kratę księcia Walii) z cienkiej wełny czesankowej. Ciężko będzie kupić, jest ich bardzo mało, a zwykle jak są to z poliestru - też nie warto. Podpowiem że jednorzędowa kamizelka bez klap jest prostym
@Spioooch: Też chciałem kamizelkę, w szarą kratę księcia Walii, ale to jest nie do kupienia w rozsądnej cenie. Chyba, że chesz wydać 800zł to znajdziesz. Chyba, że masz jakiegoś krawca co ci to uszyje. Mi się już nie chciało w to bawić i odpuściłem póki co intesywne poszukiwania. Jak gdzieś kiedyś trafię to wtedy kupię.
@Spioooch: jeśli szukasz takiej kamizelki, a nie masz czasu na jej szukanie - zapisz się na luxsfery, stylistka znajdzie ją dla Ciebie za darmo, a Ty dostaniesz ją w walizce pod same drzwi :)