Wpis z mikrobloga

@gorfag: Kierowałem się takimi kryteriami:
- opinie znajomych (przede wszystkim)
- opinie z forumka mimo wszystko wydały mi się dla tego karabinu dość pochlebne, a także jest tam dość popularny
- w razie czego nie ma problemów z serwisem w Polsce (BUOS)
- dostałem na niego zniżkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- ma „pływającą” lufę

Możliwe, że S&W M&P Sport jest nieco lepszym karabinem, ale MMR jakoś
@avltree: Mam podobny dylemat, ew. jeszcze Colt Expanse. Duży plus dla MMR'a za długie, metalowe łoże z szyną na całej długości no i ta pływająca lufa. Mnie tylko boli trochę brak dopychacza i klapki, wiadomo, że to pierwsze praktycznie się nie przydaje, a to drugie też w miarę nie, ale przez to jakoś taki mało AR'owy zaczyna mi się wydawać ;)

Poza tym, MMR jest milspecowy? Wszystko do AR'ów powinno do
@ArTwo: Na razie mechaniczne, szczerze mówiąc bardzo lubię standardowe przyrządy od AR-15, jak dla mnie są świetnie przemyślane i precyzyjne. Poza tym, chcę na razie oswoić się z bronią w fabrycznej konfiguracji, żeby mieć potem z czym porównać - czy to alternatywne przyrządy celownicze, czy spust, czy kolbę (dwa ostatnie są często sugerowane do wymiany, jestem w stanie się zgodzić).

@gorfag: Z braku dosyłacza w zasadzie się cieszę, bo jest
@avltree: Nie masz serca kolego. Nic a nic. Mam i ja na tego MMRa już odłożone fundusze i wstępnie zaklepany egzemplarz. Ino WPA coś się z dzielnicowym dogadać nie mogą i od miesiąca czekają na opinie którą ponoć on już dwa razy wysyłał. Może koło grudnia zakupie - a serce krwawi patrząc na fotki.
@ShutUpMeg: ja mialem duzo stycznosci i o ile na poczatku nie podobalo mi sie i naczytalem sie tylu niepochlebnych opinni... to raz dosc przez przypadek wzialem do postrzelania nie przygladajac sie co to jest (znajomek na strzelnicy mial).
No i wywalilem z tego kilka-klkanascie magazynkow. Pozniej jeszcze bralem klubowy sprzet i sie przekonalem, ze to nie tak zle jak strasza po internetach.
Przyjemnie sie z tego mierzy, nie ma duzego odrzutu,
@deeper: Jest przede wszystkim wykonany wręcz perfekcyjnie, w tych za 4-5k jak ten MMR, zawsze można się do czegoś przyczepić i w rezultacie wymieniasz parę rzeczy za połowę ceny karabinka, i nadal czegoś brakuje.

Tą jakość idzie wyczuć również przy strzelaniu, nawet przez kompletnego amatora, natomiast do rekreacyjnej zabawy to polecałbym tylko gdy to czy wydasz 5 czy 15k na karabin nie robi ci różnicy.