Wpis z mikrobloga

  • 1733
1. Jedz z żona do IKEA bo wiadomo
2. Żona nakupiła tego i tego, ale skoro sama płaci to spoko
3. Cały dzien skręcają rożne polki, szafki, dorób sie odcisków bo łapki przywykłe do delikatnego muskania klawiatury.
4. Po wszystkim dostan od różowego prezent, z jednej z toreb z tej ikei wyciąga...


#trolling #logikarozowychpaskow
  • 94
  • Odpowiedz
@FELIX90: "1. Jedz z żona do IKEA bo wiadomo"

IKEA - Meble i akcesoria do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju

Jeśli sadzisz że przedmioty codziennego uzytku są "indywidualną potrzebą własną żon" to chyba jeszcze robisz w pieluchy
  • Odpowiedz
  • 55
@FELIX90: "1. Jedz z żona do IKEA bo wiadomo"


IKEA - Meble i akcesoria do kuchni, sypialni, łazienki i pokoju

Jeśli sadzisz że przedmioty codziennego uzytku są "indywidualną potrzebą własną żon" to chyba jeszcze robisz w
  • Odpowiedz
@M4ks: macie rozdzielnosc majatkowa w malzenstwie? rzadko sie to spotyka


@piolem: Ale w czym problem? Ja jeszcze nie mam męża, tylko chłopaka i mamy trzy konta bankowe - jego, moje i wspólne. To rozwiązanie działa idealnie i nie będziemy z niego rezygnować nawet po ślubie. Założę się, że posiadanie jedynie wspólnego konta generuje dużo kłótni; mężczyzna chce sobie kupić akcesoria do samochodu, kobieta nowe buty i zaczyna się
  • Odpowiedz
@M4ks: nie pisz tu takich rzeczy, bo światopogląd wielu Mirków runie ;) jeszcze, żeby różowa, tak za własne pieniądze? nie-może-być
@piolem: moi rodzice, grubo ponad 30 lat po ślubie, dwa osobne konta, zero wspólnego i jakoś to funkcjonuje ;)
  • Odpowiedz
@rybsonk
@marcin- o co wam chodzi? Nie można się z kimś dzielić kasą? Ja rozumiem, że zalatuje to może wam lewactwem, ale mam z żoną wspólne pieniadze i dzielimy sie nimi. Myślałem że tak jest zazwyczaj. Szczegolnie w malzenstwach w ktorych kasa nie jest na pierwszym miejscu.
  • Odpowiedz
@M4ks: Zawsze dostaję tu raka w temacie ikea. Te różowe jakieś #!$%@?, meble chcą kupować! Och, Boże, cały dzień w tej IKELE! I jeszcze skręcać trzeba! Jak se nakupowała to niech se kręci, hehe.

Wy z tych mebli pewnie nie korzystacie. Wy korzystacie tylko z jednorazowych maszynek do golenia i papieru toaletowego, a meble i wyposażenie domu to fanaberia dla idiotek, których jedyną rozrywką jest puszczanie hajsu na pierdoły z
  • Odpowiedz