Wpis z mikrobloga

@mariob86: Eska zawsze była rakiem. Pamiętam jak z kumplem jeździliśmy jego autem na zajęcia (było to dobre 12 lat temu). Radio było zepsute i nie mogliśmy zmienić częstotliwości. Grała tylko Eska. Po dwóch dniach tych tortur (z hitami i głupimi konkursami) woleliśmy już całkiem zrezygnować ze słuchania radia.
  • Odpowiedz
@Centuri0n: Eska Rock. Niby ta sama rodzina ale słucham ich i nie czuje zażenowania (problemem są tylko dość często powtarzające się nowe "hity" ale grają też dużo dobrej muzyki łącznie z wieloma klasykami rocka).
Nawet ich takie luźniejsze programy jak Poranna aktywacja gdzie sobie śmieszkują to rzeczy przyjemnie gdzie nie czujesz zażenowania słuchając tego (z resztą redaktorzy programu muszą przeglądać wykop bo często mówią o jakichś głupotach które dzień wcześniej
  • Odpowiedz
@Tasde: @turboyonek: Właśnie z powodu bloków reklamowych i "hitów" nie jestem w stanie słuchać radia, odszedłem już dawno od tej formy dawkowania sobie muzyki, teraz albo soundcloud albo listy na Youtube, słucham kiedy chcę czego chcę i jak chcę. Może dlatego trudno mi wrócić do radia o muzyce w tv już nie wspominając.
  • Odpowiedz
  • 3
@Lapidarny Zwłaszcza w samochodzie, gdzie jak nie kupiłeś wypaśnego modelu za 9000 milionów cebuli to nie masz nawet wyświetlacza, a ty o internecie mówisz xD
  • Odpowiedz