Wpis z mikrobloga

@fervi: ale nie ma znaczenia czy Chiny czy Rosja czy Niemcy, dla mnie ważne zeby przesyłka dotarła zgodnie z opisem, a tu mam jakies przygody, no numer przesyłki ktory mi dali do sledzenia przesyłki nie jest wykryty w zadnym systemie sledzenia przesyłek.
@skartabel: Właśnie ma znaczenie z powodu, iż w razie jak wezmą sobie kasę to guzik im zrobisz. Żaden organ prawny Polski ani UE (do takiego też się zgłosić możesz) im nic nie zrobi.
@fervi: a jaki polski organ może komus cos zrobić? Nienieckie graja nam na nosie, rosyjskie i chinskie niby lepsze ? Nje ma znaczenia skad przesyłka idzie chyba ze z Polski. A jak dzialaja polskie organy ścigania wiem z doświadczenia.
Do dzisiaj od 5 lat dostaje informacje o postepach w śledztwie czy informacje o rozprawach.
@skartabel: Problem jest taki, że jak organ jest w UE to jest europejski cośtam konsumentów, gdzie możesz zgłosić problemy z firmą np. w Anglii itd.

Oczywiście nie mówię tutaj o typowych złodziejstwach jak ultragsm, gdzie wszystko na słupy itd (chociaż policja ich mogłaby ścignąć raz dwa)