Wpis z mikrobloga

Mirasy, mała pomoc potrzebna.
Bo dziś miałam ćwiki z grafiki inżynierskiej, bez wykładów ;/
No i w sumie nieprzygotowani byliśmy od razu rzuty prostokątne mieliśmy robić, chociażby na kartce z zeszytu, w kratkę.
No i rzuty wyszły mi dobrze, bo prof. podeszła, ale konsultowałam ze znajomą, to stwierdziła, że gdzieniegdzie powinnam zrobić grubsze linie, te które widać z zasad rzutowania.

Tak jak mówiłam, wykładu jeszcze nie miałam, książka zamówiona. Moglibyście podpowiedzieć, które powinny być grubsze?

Tak jak wspomniałam, rzuty zrobione są okej, więc na rysunku te prawo, lewo, góra, dół są okej. Resztę zdjęć wstawię w komentarzu.
Z góry wielkie dzięki!

#studbaza i wołam może #utp
Pobierz B.....a - Mirasy, mała pomoc potrzebna.
Bo dziś miałam ćwiki z grafiki inżynierskiej...
źródło: comment_YFO2MECI9f1jYkRxKXSARmdP2fFf3LTI.jpg
  • 32
@BoaKusicielka Wiem, bo miałem tak samo. Chodziło mi o linie pomocnicze, jak np. osie symetri cieniej. Masz takie przy otworach. No i faktycznie owN_ ma rację. Spokojnie przez tydzień odbierzesz książkę a tam jest wszystko. Trochę ta książka Dobrzańskiego to cegła, ale przydatna.
@BoaKusicielka Może być. Tylko oś symetri to kreska kropka kreska, na google pewnie jest. Ale wykład z tego mieć będziecie? Na następnych ćwiczeniach będzie pewnie rzutowanie punktów, następniw figur i na całych obiektach się skończy.
@BoaKusicielka: 10 min rysowania ale powinienem to umieć więc zrobiłem jak uważam, że powinno to wyglądać xD Na niebiesko jest ta linia jakby po środku bo nie wiem czy to łączenie tego przedmiotu czy co ale jak jest istotna to (raczej) powinna być na grubo. Nie ma zdjęcia od dołu więc zakładam, że te otwory są na wylot, a w ostatnim zdjęciu tego klocka wydaje się, że z boku jest jakieś
Pobierz owN_ - @BoaKusicielka: 10 min rysowania ale powinienem to umieć więc zrobiłem jak uwa...
źródło: comment_Zd076aF2F52IGayWJeihavzWptxEdlOu.jpg
@owN_: No w sumie to ten rysunek jest mój okej, bo babka sprawdzała, chodziło mi już tylko o te linie pogrubione, czy jest spoko :D
Nie znam się, ale czy tył czy lewo, prawo tam nie ma krawędzi, to tylko tak wygląda, ale raczej tej krawędzi nie ma być, bo nic mi na ten temat nie wspomniała, powiedziała, że rzutowanie jest okej zrobione.
Już tylko chciałam zobaczyć czy dobrze zrobiłam te