Wpis z mikrobloga

Dokładnie - kupowałeś coś ode mnie :) Była to kosa za 150zł - transakcja poszła normalnie, beż żadnych komplikacji. Dopiero teraz zobaczyłem co się dzieję, bo przyszła mi na maila potwierdzenie usunięcia konta i zrobiłem wielkie wtf. Ktoś mi się #!$%@?ł - nie wiem kto i kiedy, ale te wszystkie spamy to nie byłem ja. (prawdziwy stonogatomojbog ( ͡° ͜ʖ ͡°))Wyślij mi proszę, jeśli możesz ssy rozmów z
  • Odpowiedz
@cotomabyc222: btw gadam z gosciem picmajkers i zglosi sprawe na policje za podszywanie sie i proby wyludzenia. Bo gosc to spory sprzedawca i nie moze sobie na to pozwolic. Takze proponowalbym szykowac dowody ze to wlam, albo szykowac dupe na sztum.
  • Odpowiedz
@cotomabyc222: skriny nikogo nie obchodza, albo logi od administracji wykopu ze logowania dzisiaj byly z innego ip i to faktycznie wlam, albo bedziesz sie tlumaczyl na komendzie. Bo ani ja, ani ten gosc nie wierza w te bajke.

Poza tym co, nagle wiesz kto sie wlamal? To dawaj tu jego dane i on trafi na sztum, albo on albo ty.
  • Odpowiedz
@Perlo: ale Panie, #!$%@? to, teraz to juz po ptakach, niech ktos z administracji potwierdzi, Ty juz swoje zrobiles, dalsza debata i szukanie winnych nie ma sensu

niech sie tlumaczy przed policja
  • Odpowiedz
ale tamten typ cos pisal ze jest tym gosciem z allegro ,podal link czy zaskodzil czy jak? opiszcie mi cala sytuacje


@cotomabyc222: na pewno ktoś pomoże Ci przygotować linię obrony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
skoro to nie Ty to powinieneś móc to udowodnić
  • Odpowiedz
Ehh, nie ma sensu juz tego dalej ciagnac. Moge tylko powiedziec, ze wiem ze zrobilem bardzo glupia rzecz, przepraszam wszystkich za to. Przepraszam za wysylanie linkow do allegro, nie wiem co przyszlo mi do glowy. Jestem jeszcze w #!$%@? mlody i glupi, moze ktos choc odrobinke zrozumie :/ Jeszcze raz przepraszam, wiem ze juz sie to na nic nie zda, ale chce zebyscie wiedzieli ze cos mi gluipiego strzelilo ;p //wszystkie konta
  • Odpowiedz
WIem, za taka glupote sie placi :) Jakbys mogl to zalatw mi do niego jakis kontakt, moge mu wytlumaczyc ze jestem nic nie znaczycym szkodnikiem i tylko wyslalem link ;./
  • Odpowiedz