Wpis z mikrobloga

tyle ze ja sie nie podszywalem w taki sposob ze pisalem
" jestem typem xx" nie napisalem tak ani razu, tylko wyslalem klink do allegro i napsialem ze wystawilem
  • Odpowiedz
@cotomabyc222: napisales ze to Twoje konto, czyli ze jestes ta osoba. Ale serio ja mam #!$%@?, to juz nie moja sprawa, ja swoja czesc spelnilem, niech sie teraz inni bawia. Ide ogladac VP i jesc tosty bo to ciekawsze niz rozmowa z nastoletnim gowniarzem.

btw jakby ktos potrafil gowniarza wystalkowac po tym co tu mamy to place 10 dolcow na polygonie xD tak z ciekawosci chce wiedziec kim jest
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?, kolejna telenowela się szykuje xD, tak to jest jak valve daje gówniarzom bawić się w "przedsiębiorców".
  • Odpowiedz
@Perlo: Perlo nie odpuszczaj, a jak nie to przekaż typkowi z alledrogo info, bo to nie jest piaskownica tylko chęć wydymania kogoś na realną kasę i tutaj nie ma "sorry, wybacz mi" ;<
  • Odpowiedz
@Perlo: #!$%@? czuje sie jak bym na steam czytal posta o dostaniu vacaXD " to nie ja cheatowalem. wyszedlem po rogala do sklepu i wtedy pies/brat/chomik(niepotrzebne skreslic) wszedl na moje konto i cheatowal"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz