Wpis z mikrobloga

@UowcaTroli: @Kargaroth: dajcie spokój przecież to jest beton, doktorek mówił że dobrze, że czekałem bo z tym nie ma żartów, niby zapalenie ucha ale przez kilka dni już treść ropna i kanał opuchnięty mocno że ciężko zakropić, miesiąca bym pewnie nie wytrzymał tylko wylądował na pogotowiu czy cholera wie gdzie.

@FireDash: byłem hospitalizowany 3 razy w życiu, wiem jak to działa i wcale nie jest prawdą, że w przypadku
@elemenTH: troszkę przesadzasz. Do rodzinnego jak coś boli nie musisz czekać. Możesz iść od razu bez zapisów. Sam tak robię zawsze. Doktorek stwierdzi, że to poważna sprawa to sam albo zapisze ci krople albo da skierowanie do laryngologa na CITO. W ten sam dzień możesz nawet iść.

Drugie wyjście to jechać na pogotowie.

Widać, że dużo ludzi nie wie jak korzystać z NFZ.
@ethics: nie bojących się tylko wszystko zależy od tego gdzie mieszkasz, u mnie w przychodni nie wejdziesz z bomby i tyle, w okolicznych też nie, tam gdzie mieszkałem wcześniej była taka opcja bo nie było kolejek ale ze skierowaniem tak czy siak trzeba było czekać do specjalisty. Druga sprawa to cito, w tej chwili co 2 pacjent ma cito więc się zrobił taki syf, że rezonans na cito to pół roku
@elemenTH: W kwietniu tego roku byłem u rodzinnego z powodu grypy. Podczas badania zwróciła uwagę na 3 zmiany barwnikowe. Skierowanie do dermatologa, wizyta 23 czerwca. Dermatolog stwierdziła, że jest duże prawdopodobieństwo czerniaczków, skierowała do chirurga. Wizyta u chirurga 6 października, bardzo sympatyczna pani doktor potwierdziła obawy poprzedniczek iż konieczne jest wycięcie tych trzech znamion i zbadanie ich bo mają wiele cech nowotworowych. Dostałem skierowanie z zaleceniem szybszego terminu. Termin do ustalenie