Wpis z mikrobloga

@Opipramoli_dihydrochloridum: A ja uważam, że:

a. nie powinno się 'wietrzyć stóp' w takim miejscu, tak samo jak #!$%@?ą mnie ludzie, którzy wietrzą sobie stopy/skarpety w bibliotekach

b. nie powinno się takich zdjęć robić i upubliczniać. Fotoreporter w sejmie chyba nie powinien zajmować się zabawą w hienę i szukanie taniej sensacji, prawda? Nie po to ma akredytację do sejmu.
@deroo: co do punktu b. Dlaczego nie powinno się robić takich zdjęć? Jest jakiś regulamin, który mówi o tym że nie można robić zdjęć w określonych sytuacjach? Praca fotoreportera polega na robieniu zdjęć na dla zleceniodawcy, w tym przypadku Superexpresu. A SE jak wiadomo jest tabloidem, który żeruje na taniej sensacji.
@deroo To jeśli to nie jest skandal, to dlaczego cofnięto akredytację? Wg mnie, dziennikarze są tam potrzebni, bo są oczami wszystkich Polaków i należy pokazywać wszystkie wydarzenia, zarówno te dobre i złe, ale także te kontrowersyjne. A ta na pewno jest kontrowersyjna
@deroo Prawda. Tylko jak to rozróżnić? Bo wg mnie ta sytuacja dobrze, że została pokazana. Bo jest jednak nieodpowiednia dla takiego miejsca.
Oczywiście to tylko moim zdaniem :-)
@Trollunio: Bo ja wiem. Siedzi sobie gdzieś na końcu, sama, nikogo nie ma w okolicy, pewnie pomyka od kilku godzin w szpilkach, to sobie je ściągnęła żeby ją przestały cisnąć w stopy. Naprawdę to jest coś, o czym warto rozmawiać, nie ma ciekawszych/ważniejszych rzeczy w Sejmie? :)