Wpis z mikrobloga

@Crea pff ją dwa tygodnie nie temu miałem -1 i też pojechałem ( ͡º ͜ʖ͡º) ale teraz jak śmigam autem to mi tak dobrze,tak ciepło...nie wiem czy jeszcze wsiade rano na moto. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Crea ja w ostatni tydzień ciepłej jesieni kupiłem sobie spodnie motocyklowe, co bym mógł je spiąć z kurtką. Teraz o ile nie spadnie śnieg to codziennie będę dojezdzal do roboty jednośladem.
Nie ma złej pogody na motocykl, są tylko źle ubrani motocykliści.
@Vader-Poland: ja dziś cebula, 2 termoaktywki (jedna narciarska) + bawełna, czyli łącznie 3, getry narciarskie + polarowe i dwie pary skarpet. Widzę że najgorszymi punktami na zimno są rękawice i delikatnie butki. Na to wszystko skóra z podpinką, dało rade przy 1C.
@Stitch ja nie wiem,przerost formy dla mnie,przecież to #!$%@?ć orła w każdej chwili możesz ..ją po przejechaniu się 30 km w okolicy zera to mam łapy tak zgrabiałe że wciśnięcie sprzęgła to dla mnie mordęga. I to mimo rękawiczek z wkładką . U mnie to przynajmniej bieżnik jakiś do jazdy w śniegu,a u Ciebie? No chyba że zimowki miałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
@tosyu ja pierdziu, to ja tylko w bluzie i getrach do biegania pod skórą i nieco grubszych skarpetach jeździłem w okolicach zera. :v mogłeś się w ogóle ruszać?