Wpis z mikrobloga

Kazdy, kto napisze komentarz dostanie ode mnie misje na jutrzejszy dzien do wykonania ! Moze to zmieni wasze zycie ? A przynajmniej jutrzejszy dzien bedzie miał jakis nowy sens:) #misja bądź #yesman
  • 475
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@idol89: nie pamietam czy dostałeś misje wiec najwyżej dostaniesz jeszcze raz : Jeszcze dzisiaj wyjdź w kaloszach na ulice i biegaj po wszystkich kalozach jak małe dziecko :) gdy przejdzie obok ciebie jakas dziewczyna ochłap ja mówiąc, ze dziecko szczęśliwe to dziecko brudne !
  • Odpowiedz
  • 0
@angelNH: Jeszcze dzisiaj naucz ludzi chodzic prawa albo lewa strona chodnika ! Wez plastikowa butelkę ! Zrób w nakrętce mała dziorke i napełnij ja woda ! Idz tak jak pan bog przykazał prawa strona chodnika a gdy ktos bedzie szedł po twojej stronie wyjmij b--ń i nie zawahaj sie jej użyć!
  • Odpowiedz
  • 1
@wodzu91: wyjdź dzis z koleżanka na herbatę :) z pierwsza dziewczyna, ktora juz znasz i z ktora masz kontakt :) będziecie mieli o czym rozmawiac wiec zeby wam troche utrudnić sytuacje nie wolno wam uzywac słow ;) spędzacie całe spotkanie milcząc i porozumiewając sie językiem ciała :)
  • Odpowiedz
  • 0
@mirekfloyd: Jeszcze dzisiaj wyjdź na balkon - w jakimkolwiek budynku :) i splun na ziemie :) a potem krzyknij najgłośniej jak umiesz i przyznaj sie co takiego zrobiłeś i uciekaj !
  • Odpowiedz
  • 1
@avalid: wybacz, ze tyle czytałeś ale od kilku godzin ciagle pisze :) nie wyrabiam sie :) a ty Jeszcze dzisiaj masz wyjsć na miasto z długopisem w dłoni albo markerem ( nawet lepiej ), znajdź dziewczynę w kroczku na czubku głowy :) popros ja , zeby narysowała ci kotwice na ramieniu :) powiedz , ze czujesz pociąg do wody :)
  • Odpowiedz
  • 0
@shz: Jeszcze dzisiaj wybierz na telefonie przypadkowy / wymyślony numer telefonu i zadzwoń :) wymyślaj numery az do skutki :) kiedy ktos odbierze zapytaj sie jaki jest najlepszy sposób na znalezienie szczęścia :)
  • Odpowiedz