Wpis z mikrobloga

Kazdy, kto napisze komentarz dostanie ode mnie misje na jutrzejszy dzien do wykonania ! Moze to zmieni wasze zycie ? A przynajmniej jutrzejszy dzien bedzie miał jakis nowy sens:) #misja bądź #yesman
  • 475
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Siewca_Burzy: Zaczynamy dzis nowa serie :) jestes pierwszy :) dzisiejszego dnia o 12:00 w poludnie! wejdz na biuro, stol, krzeslo w pomieszczeniu w ktorym sie znajdujesz i zapiej jak kogut ! jak najglosniej obwieszczajac wszystkim godzine 12:00. jesli bedziesz w tym czasie w domu to masz wyjsc z domu i zrobic to w pobliskiem sklepie !
  • Odpowiedz
@Riki_tiki_narkotiki: Twoje dzisiejsza misja to znalezienie w domu / kupienie folii aluminiowej i skonstruowanie z niej czapki przeciw kosmitom. masz w tym aluminiowym czepku chodzic caly dzien i mowic wszystkim, ze to zabezpiecza twoje mysli !
  • Odpowiedz
@zakowskijan72: wczoraj pisalam z telefonu a dzis usiadlam z laptopem:) telefon magicznie w wiekszosci przypadkow sam mi tam spacje stawia :) a uzywanie polskich znakow niestety bardzo spowalnia moje pisanie... od 6 lat nie mieszkam w PL i polskich znakow nie uzywam wiec gdy odpisuje Wam to automatycznie moj mozg pozybwa sie wszelkich ogonkow;) do tego pisze z maca i polskie znaki robi sie klikajac w "alt", ktory jest bardziej
  • Odpowiedz
@666Krzysiek666: drogi kolego ! ciebie czeka dzisiaj ciekawy dzien ! znajdz w domu nitke albo kup szpulke nitki. przez caly dzien udawaj znachora i kazdej napotkanej dziewczynie rob z nitki lansuszek na szyje mowiac , ze szybciej znajda tak meza !
  • Odpowiedz
@Limona666: a ty dzisiaj znajdz Kasie ( rodzina ani nikt znajomy sie nie liczy - to ma byc zupelnie obca Kasia ) gdy juz ja znajdziesz to chodz za nia krok w krok przez 10 minut i wyj " wroc do mnie, nie zostawiaj mnie !"
  • Odpowiedz
@fiszu86: A ty dzisiaj pojdziesz do sklepu na dzial z papierem toaletowym i bedziesz zachecal do kupienia wybranego przez ciebie produktu - tak jak robi sie to na promocjach! misja zalicozna jesli uda ci sie "sprzedac" 5 opakowan !
  • Odpowiedz
@pshemson: Tobie dzisiaj przez caly dzien nie wolno sie smiac. Wolno ci sie chichotac! tak jak robia to male dziewczynki :) wiec za kazdym razem, gdy uslyszysz cos zabawnego- rozchichocz sie teatralnie !!
  • Odpowiedz