Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozmawiałem z mamą jak to jest z kobietami... wiem że mama to też kobieta ale powiedziała mi coś co w pewnym sensie pozwala mnie zrozumieć, że nie wszystko oczywiste jest oczywiste... zapytałem mamę jak to było z nią i z tatą... mama powiedziała mi że zawsze ojciec jej się podobał w sumie szalała za nim, ale nigdy mu tego nie okazywała... bo jak odparła to on miał udowodnić że na niej zależy... spokojnie żadnego friendzona nie było ale mama się przyznała że często wystawiała ojca do wiatru na spotkaniach... umawiała się z nim wsiadała w autobus, widziała że stoi odwracała głowę i jechała dalej... tak powiedziałem jej że była nienormalna... ale ona odparła że to było słodkie i upewniało ją w tym że mu zależy... ale prawdziwy test to zafundował jej mój ojciec, kiedy przez jakiś czas ona nie chciała się z nim spotkać celowo oczywiście (kobieca logika... ja #!$%@?) stary pracując jeszcze w PKSie przejeżdżając koło matki domu stanął autobusem pełnym ludzi na środku ulicy, pobiegł do matki domu i powiedział że jak się z nim nie umówi Ci ludzie nie pojadą dalej... matka mi powiedziała że to co #!$%@?ł było delikatnie mówiąc #!$%@? i sprawiło że ona poczuła wstyd i było jej głupio... a zarazem była pod wrażeniem tego jak mu zależy... tym o to sposobem mój stary spotkał się z nią... a potem wiadomo :D za jakiś czas urodziłem się ja... także mireczki czasem wydaję nam się że kobieta jest #!$%@? nie wie czego chce... a tymczasem zwyczajnie sprawdza ile jesteśmy warci - czasem męska decyzja, wręcz szaleństwo sprawia że zdobywasz kobietę i żyjecie długo i szczęśliwie :) lubię z mamą gadać o kobietach ale im więcej się dowiaduje tym bardziej tracę zdrowy rozsądek... :D
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #tfwnogf #nocnazmiana #historia #zwiazki
Pobierz Reinspired - Dzisiaj rozmawiałem z mamą jak to jest z kobietami... wiem że mama to te...
źródło: comment_suUweAz7dJXQY5xOzSM1ukmFrcZEcdyu.jpg
  • 44
@Reinspired: nie no. To nie jest kobieca logika tak stricte.
To jakes inne skrzywienie psychiki...

Takie rzeczy robią laski, ktore później szantazuja faceta fochami, lzami.
Ja tego serio nie ogarniam.

Ale jak facet sobie na to pozwsla, to ma :)
@Reinspired:
@agaja: @alicemeow:

Widzieliscie aby choc jedna przyznała się że jest manipulatorką i testuje?

Nie, kazda mowi ze sie tym brzydzi i jest inna niz wszystkie, ze nie rozumie tego jak tak inne kobiety mogą. Albo ze robi tak margines. To ciekawe, bo ja zauwazylem ze najwiecej robią tak te, które bardzo zaprzeczają że tego nie robią. Slowa kobiet o sobie odczytujemy na odwrot. W zyciu nie poznałem kobiety
@Reinspired: nie no, ja nie mowie, ze nie gra :) tylko nie do końca rozumiem sens takich testow ;) ale najważniejsze, żeby pasowało to danej parze.

@Ambiwalentnik: ło. super analiza. Tylko uwzglednij, że ludzie są różni. i naprawde istnieją osoby, ktore w związku stawiają na szczerość, szacunek i uczciwość. Nawet jeśli ich nie poznałeś. Aczkolwiek życzę Ci tego.

Ja nikogo przekonywać nie musze. Jak wygląda moj związek wiem ja, mój
istnieją osoby, ktore w związku stawiają na szczerość, szacunek i uczciwość


@agaja: Zapewne istnieja. Ta co mnie zdradzila tez stawiała na to, aczkolwiek jedynie sądziła że sama stosuje się do tego (nigdy nie pamietala i nie uznawala swoich bledow) i wymagala tego tylko od innych, a nie od siebie:))) w zyciu nic złego o sobie nie powiedziała. I to tak samo tutaj na wykopie mozna zaobserwowac jak wiele rozowych mowi o
Pobierz Ambiwalentnik - > istnieją osoby, ktore w związku stawiają na szczerość, szacunek i u...
źródło: comment_fk1ocKFysmTUjo2zzMXeWqQ9Y1xYwSXz.jpg
@Ambiwalentnik: bo ludzie są różni :)
Po prostu.

Widzę, że wpis edytowany (albo mi się coś na telefonie poplątslo).wiesz co na takie akcje prosta metoda - nie pozwalasz na brak szacunku do siebie i takie idiotyczne odzywki. I potem weryfikujesz panne i wiesz, czy jest sens z nią być :)