Wpis z mikrobloga

Elo taneczne świry, jestem po latino, zaraz śmigam na trampoliny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tymczasem borym lasem powróciłem po miesięcznej przerwie na towarzyski dla singli i nowa grupa na pierwszy rzut oka prezentuje się miodnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W piątek idę na próbny reggeton, już mnie nic ni #!$%@? nie zatrzyma xD Ależ mi się fajnie kręci, fajne świry w obu szkołach, pozytywne różowe na singlach, aż chce się żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tuxtanczy #taniec #wychodzimyzprzegrywu #wychodzimyzprzegrywutanecznego #czujedobrzeczlowiek #feelsgoodman
  • 9
@mikkio: Zapytam na towarzyskim w przyszłym tygodniu, może wepchniemy bo mieszamy style dość mocno.
@Aagra: Grafik na ten tydzień jest co najmniej zacny, marzy mi się coś grubego i chętnie przetestuje reggaeton i jak wypali to się zapiszę bo w piątek nie mam nic poza #pracbaza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Xivid_Drugi: No i prawilnie działasz Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Łap
Pobierz t.....4 - @mikkio: Zapytam na towarzyskim w przyszłym tygodniu, może wepchniemy bo mi...
źródło: comment_74xvwHj2eJ9p46QN6fJF79n8SdqrFjfk.jpg
@sonep maxdance.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Coty żaden pseudo przegryw tutaj takich zalotów na dzień dobry nie odstawiał, ludzie tu przychodzą przede wszystkim dobrze się bawić, poznając kogoś przy okazji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bywały mężatki, korposzczury i panny co po prostu chłopa wolnego w tym czasie nie mają, nie do końca jest regułą że przychodzą na to sami #tfwnogf i #tfwnobf.