Wpis z mikrobloga

To uczucie, kiedy od rana leje i mijasz ludzi brodzących w wielkich kałużach, ale ty to masz gdzieś, bo masz swoje żółte kaloszki i dziś każda kałuża jest twoja ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do tego po drodze do #pracbaza wpadłam do Tesco po pomidory koktajlowe na drugie śniadanie, a tam pomidory za 89gr, banany za 66gr i awokado za 2,50. To będzie dobry dzień #wygryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#dziendobry #chwalesie
matra - To uczucie, kiedy od rana leje i mijasz ludzi brodzących w wielkich kałużach,...

źródło: comment_Gb4NI4xxV6NVvJS7OUajwbHT9MQWLZpI.jpg

Pobierz
  • 154
@matra: Ja na takie deszczowe dni ubieram glany ( ͡ ͜ʖ ͡) A jeśli chodzi o gumiaczki to lubię takie, jakie nosi mój różowy, czyli takie krótkie, w stylu "sztybletów". Słodko w nich wygląda ^^
@matra: Znam ten uczuć. Jak wyszedłem ze swojego poloneza i maszerowałem przez kałuże do biedronki bo rzucili kiełbasę za 8,99 czułem się panem świata. Dodatkowo kałuże obmyły moje gumiaki z krowich placków także podwójnie dziś wygrałem i na powrót do domu w polonezie będzie już pachnieć tylko kiełbasą.
Edisonof - @matra: Znam ten uczuć. Jak wyszedłem ze swojego poloneza i maszerowałem p...

źródło: comment_5uYdh7E2tANwkEoScgxlMrJ46hX54wo9.jpg

Pobierz