Wpis z mikrobloga

AKT I

1. Bądź przyjaciółką mojego #rozowypasek.
2. Pracujcie razem w gównofirmie w dużym mieście. Zarobki nawet spoko. Dużo obowiązków, kontakt z klientem idiotą.
3. Wiedz, że firma ma problemy z zatrudnianiem nowych - mało kto chce pracować.
4. Namów (a w zasadzie zmuś) narzeczonego do kupna mieszkania w małym miasteczku ~130 km dalej.
5. Decyzja zapada.
6. Udaj się do banku po kredyt.
7. Zwolnij się przed decyzją o przyznanie kredytu. Zmuś do tego samego swojego narzeczonego.
B. Zostaw swoją przyjaciółkę samą ze stosem obowiązków, milionem nadgodzin, setką #!$%@? klientów idiotów.
9. Wyjedź.
10. Mieszkaj u rodziców, w wiosce 5 km od małego miasteczka.
11. Kredyt przyznano.

AKT II

1. Kup mieszkanie.
2. Rozpocznij urządzanie.
3. Twoja przyjaciółka za 2 tygodnie ma 30te urodziny, na które Cie zaprasza mówiąc, że to dla niej ważne byś była wtedy z nią. Oferuje Ci nocleg u siebie.
4. Zapomnij o urodzinach swojej przyjaciółki.
5. Kilka dni przed imprezą miej do niej pretensje, że nie zostałaś zaproszona.
6. Mój różowy pasek dzwoni do Ciebie. Z fochem powiedz, że przyjedziesz.
7. Przyjedź.
8. Urodzinowa prywatka.
9. Po 1,5 h wstań i powiedz, że wychodzisz bo musicie z narzeczonym jechać do mieszkania kontynuować urządzanie.
10. Pożegnaj się i zaproś przyjaciółkę do siebie po ukończeniu urządzania
11. Prywatka trwa - około 21 daj znać, że dojechałaś na miejsce. Ściemnia się. Miłego kładzenia paneli po nocy bulwo.
12. Twojej przyjaciółce jest przykro, że w tak ważnym dla niej dniu postanowiłaś unieść się fochem.

AKT III

1. Twoja przyjaciółka pracuje 5-6 tygodni w miesiącu, 12h dziennie, bo firma nadal nie znalazła nikogo na twoje miejsce.
2. Wraca do domu i zasypia w locie i opakowaniu.
3. Szwędacze z Walking Dead są seksowniejsze od niej.
4. Każdy wolny dzień przesypia w połowie.
5. Próbuje odpocząć, na końcu głowy ma jednak złożoną Ci obietnice odwiedzin.
6. Kolejny miesiąc i kolejne 6 tygodni do przepracowania.
7. #!$%@?.cfg
8. Zapytaj się jej kiedy przyjedzie.
9. Odpowiada, że niedługo ma 2 dni wolnego ale nie wie czy da rade przyjechać.
10. Odpowiedz, że rozumiesz, że chcesz żeby została w domu i odpoczęła.
11. W końcu - 2 dni wolnego. Twoja przyjaciółka się wyspać, odpocząć i spędzić czas ze swoim #niebieskipasek.
12. Napisz jej sms'a, że:
- "pora powiedzieć prawdę o tym, że ostatnio powiedziałaś jej to co chciała usłyszeć"
- "że dość ma proszenia się o odwiedziny"
- "że czujesz się zapomniana przez przyjaciół"
13. Oh zapomniałem wspomnieć - od 2 miesięcy siedzisz w domu na bezrobociu. Chyba zdąrzyłaś zapomnieć jak wygląda praca w poprzedniej firmie i jak wykańczająca potrafi być.
14. Wrzucaj na fejsa gównomemy
-"Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji".
15. Pokazałaś idealnie jak można na Ciebie liczyć w dniu urodzin swojej przyjaciółki.
16. Elo benc.

#truestory #logikarozowychpaskow

  • 44
@Papieska_kremowka: @instinCtoriginal: @SunnO: @heheszkitroche: @Pertaseth: @tony_soprano: @lasic00: @support: @nocnica:

Streszczam:

1. Moja różowa i jej przyjaciółka pracowały w jednej firmie.
2. Przyjaciółka mojej różowej postanowiła się wynieść, wziąć kredyt i zwolnić.
3. Moja różowa zaprosiła swoją przyjaciółkę na swoje 30te urodziny o czym ta (ta = jej przyjaciółka, jakbyście mieli wątpliwość) zapomniała.
4. Przyjaciółka mojej różowej zawija się z imprezy po 1,5h z