Wpis z mikrobloga

AKT I

1. Bądź przyjaciółką mojego #rozowypasek.
2. Pracujcie razem w gównofirmie w dużym mieście. Zarobki nawet spoko. Dużo obowiązków, kontakt z klientem idiotą.
3. Wiedz, że firma ma problemy z zatrudnianiem nowych - mało kto chce pracować.
4. Namów (a w zasadzie zmuś) narzeczonego do kupna mieszkania w małym miasteczku ~130 km dalej.
5. Decyzja zapada.
6. Udaj się do banku po kredyt.
7. Zwolnij się przed decyzją o przyznanie kredytu. Zmuś do tego samego swojego narzeczonego.
B. Zostaw swoją przyjaciółkę samą ze stosem obowiązków, milionem nadgodzin, setką w---------h klientów idiotów.
9. Wyjedź.
10. Mieszkaj u rodziców, w wiosce 5 km od małego miasteczka.
11. Kredyt przyznano.

AKT II

1. Kup mieszkanie.
2. Rozpocznij urządzanie.
3. Twoja przyjaciółka za 2 tygodnie ma 30te urodziny, na które Cie zaprasza mówiąc, że to dla niej ważne byś była wtedy z nią. Oferuje Ci nocleg u siebie.
4. Zapomnij o urodzinach swojej przyjaciółki.
5. Kilka dni przed imprezą miej do niej pretensje, że nie zostałaś zaproszona.
6. Mój różowy pasek dzwoni do Ciebie. Z fochem powiedz, że przyjedziesz.
7. Przyjedź.
8. Urodzinowa prywatka.
9. Po 1,5 h wstań i powiedz, że wychodzisz bo musicie z narzeczonym jechać do mieszkania kontynuować urządzanie.
10. Pożegnaj się i zaproś przyjaciółkę do siebie po ukończeniu urządzania
11. Prywatka trwa - około 21 daj znać, że dojechałaś na miejsce. Ściemnia się. Miłego kładzenia paneli po nocy bulwo.
12. Twojej przyjaciółce jest przykro, że w tak ważnym dla niej dniu postanowiłaś unieść się fochem.

AKT III

1. Twoja przyjaciółka pracuje 5-6 tygodni w miesiącu, 12h dziennie, bo firma nadal nie znalazła nikogo na twoje miejsce.
2. Wraca do domu i zasypia w locie i opakowaniu.
3. Szwędacze z Walking Dead są seksowniejsze od niej.
4. Każdy wolny dzień przesypia w połowie.
5. Próbuje odpocząć, na końcu głowy ma jednak złożoną Ci obietnice odwiedzin.
6. Kolejny miesiąc i kolejne 6 tygodni do przepracowania.
7. N---------------e.cfg
8. Zapytaj się jej kiedy przyjedzie.
9. Odpowiada, że niedługo ma 2 dni wolnego ale nie wie czy da rade przyjechać.
10. Odpowiedz, że rozumiesz, że chcesz żeby została w domu i odpoczęła.
11. W końcu - 2 dni wolnego. Twoja przyjaciółka się wyspać, odpocząć i spędzić czas ze swoim #niebieskipasek.
12. Napisz jej sms'a, że:
- "pora powiedzieć prawdę o tym, że ostatnio powiedziałaś jej to co chciała usłyszeć"
- "że dość ma proszenia się o odwiedziny"
- "że czujesz się zapomniana przez przyjaciół"
13. Oh zapomniałem wspomnieć - od 2 miesięcy siedzisz w domu na bezrobociu. Chyba zdąrzyłaś zapomnieć jak wygląda praca w poprzedniej firmie i jak wykańczająca potrafi być.
14. Wrzucaj na fejsa gównomemy
-"Nie czuj przykrości z powodu kogoś, kto dał sobie z Tobą spokój. To jemu powinno być przykro, bo olał kogoś na kogo mógł liczyć w każdej sytuacji".
15. Pokazałaś idealnie jak można na Ciebie liczyć w dniu urodzin swojej przyjaciółki.
16. Elo benc.

#truestory #logikarozowychpaskow

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alasthor: A ja wyjątkowo przeczytałam i zrozumiałam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie nic ciekawego, ot, wzajemne fochy dwóch koleżanek. Trochę to tak napisałeś, jakby świat kręcił się wokół Twojej dziewczyny. Przecież jej koleżanka nie zwolniła się po to, żeby zrobić jej na złość, albo dołożyć więcej pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na pewno miała jakieś swoje powody i decyzja o wyprowadzce też
  • Odpowiedz
@Alasthor: kiedyś na wykopie byli inteligentni ludzie
teraz jaki widać większość ma problemy ze zrozumieniem prostego posta (,)

bardzo fajnie napisane ;)
  • Odpowiedz