Wpis z mikrobloga

Mirki z #chrzanow i #trzebinia. Chciałabym serdecznie podziękować temu, kto zadzwonił na pogotowie w czwartek, kiedy dostałam ataku padaczki na przystanku w Chrzanowie (albo koło maxa- ta zatoczka co polbus staje, albo ten obok kauflanda- nie pamiętam). Trafiłam do szpitala i po kilku godzinach dostałam drugiego ataku (zawsze chodzą parami :/) i się poobijałam o kozetkę. Jednak jestem od wczoraj w domu, jestem bogatsza w siniaki i mam wizytę umówioną do lekarza. Chcę podziękować za to, że nie było typowej ludzkiej znieczulicy i ktoś zadzwonił po karetkę.

Ataku nie miałam od sześciu lat i przyznam, że zapomniałam z jakim cholerstwem przyszło mi żyć. Nic nie pamiętam z niego, byłam w szoku jak ratownik mi o tym powiedział. Dla mnie to powrót do brania leków przez kolejne trzy lata.
Tak więc- jeśli to ktoś z was, dziękuję za pomoc, jeśli zadzwoniła osoba, którą znacie- proszę, przekażcie moje podziękowania dla niej.

#szpital #padaczka
  • 7
@serczi: miałam normalnie odstawione przez lekarza. Dwa lata nie brałam leków i ataków nie było. Cóż, duży stres może być powodem ataku, a tamten okres nie należał do najspokojniejszych dla mnie.
@MalutkaM: siema właśnie zdiagnozowano u mnie padaczkę, możesz powiedzieć jakie leki brałaś że przez taki długi czas wyeliminowały to badziewie z życia? ja dostałem Vetirę ale gówno dało, też miałem napad na ulicy teraz
@warszawiak39: Keppra. Ja się leczę u Piotra Zwolińskiego, przychodnia neurosphera. Wizyta z badaniem kosmicznie droga, jeszcze dojazd do stolycy trzeba wliczyć, ale może napisz do niego, a nóż coś doradzi?
@MalutkaM: okej dzięki; jeszcze się będę sprawdzał kardiologicznie bo coś ekg nie jest w normie, ogółem to miałem 2 ataki w tym miesiącu ~pierwszy raz coś takiego w życiu, 24lvl here [1 raz na ulicy, to se łeb jeszcze rozwaliłem] i poszło mi już ok tysiak zł na lekarzy
@warszawiak39: powiem tak- jak ci dobiorą leki to jest OK. Ja na początku miałam źle dobrane (neurotrop) i mi wywoływały ataki. Potem mi zmieniono leki. Trzymam kciuki za to, że będzie u Ciebie dobrze ()