Wpis z mikrobloga

@dziaru:
Błąd.
Za wikipedią:

Z ektodermy różnicuje się neuroektoderma, z której wytwarza się płytka nerwowa (18–19 dzień rozwoju) przekształcająca się w rynienkę nerwową. Między 22–25 dniem rozwoju boki rynienki zrastają się i powstaje cewa nerwowa, której światło określa się jako kanał nerwowy. Nieprawidłowości tego procesu prowadzą do powstawania zespołów dysrafii. Z części głowowej cewy nerwowej wykształcają się pierwotne pęcherzyki mózgowe (pierwszy w 4 tygodniu rozwoju zarodka): przodomózgowie, śródmózgowie, tyłomózgowie. W
@robertx: Właśnie dostałam raka, znowu. Tak najprościej to: gówniaka nikt nie pyta, czy można go ochrzcić, po prostu się to robi (lub nie, ja nie chrzciłam). W takim razie o to, czy można go wyskrobać też nie powinno się go pytać, tylko to zrobić (lub nie, decyzja rodziców, jak i chrzest). Problem solved.
@Rosanemable: odbieranie godnosci czlowieka zarodkowi to obecnie jeden z najwiekszych lewackich bledow i zbrodni. Wasza ideologia nie dosc ze niszczy tych co juz sie urodzili to jeszcze chce zabijac tych co jeszcze nie przyszli na swiat. Jestescie gorsi niz zwierzeta.