Wpis z mikrobloga

@Mam_na_imie_czosnek: No tam gdzie wynajmujesz pokoje. To nie jest trzeci świat. Mają tam wszędzie wodę, prysznice itp. Zwykle na długich trasach staram się mniej więcej co 5 dni wpadać na jakiś masaż, spa, basen by się odmoczyć. A myjesz się normalnie jak każdy człowiek, prysznic rano i wieczorem.
@bocznica: Ale czemu? :P
@emkape: Bo asfalt to nuda ;-)
  • Odpowiedz
@Chicane: Rumunię zjeździłem i uwielbiam! W Serbii byłem tylko przejazdem i w Albanii mnie nie było. Ale mnie nie zeżrą, wiesz jaką ja mam brodę? W zęby by im powchodziła :P
@kar95k: Eeeeee nie dziękuję jednak ;>
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: Jestem przyzwyczajony do ABnB, lubie ten system i mam do niego zaufanie.
@11mariom: 16dni, czyli średnio 350km dziennie. Będziemy robili średnio między 500-600 dziennie co daje nam dwa dni ekstra na odpoczynek i SPA :) Gwiazdkami pozaznaczałem moje ulubione miejsca w Rumunii.
  • Odpowiedz
@blubi_su: chorwackie wybrzeże proponuję przejechać magistralą. Będzie wolniej, ale ładniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) PS w wyżej położonych fragmentach autostrad (okolice Rijeki, Zadaru) potrafi nieźle dmuchnąć.
  • Odpowiedz
@blubi_su: zdajesz sobie sprawe, ze te 500-600km po Albanii, Czarnogorze, Serbii, Bosni Macedonii to czasem 10h jazdy non stop? Dwa tygodnie temu wrocilem z podobnej trasy tylko samochodem - na 2oo musialbym prawie cala Europe przejechac... Moze kiedys tam wroce na 2oo. Powodzenia :)
  • Odpowiedz